Tak dost, Ronald Reagan, politická korektnost. Jsme tři politicky bezejmenní padesátiletí kamarádi, kterým došlo, že mlčením se nic nezmění, a když se nic nezmění, tak se brzy změní to,  v co  doufáme, že se nikdy nezmění.

Rozhodli jsme se tedy veřejně postavit na stranu zdravého rozumu v jeho téměř prohrané válce s politickou korektností a výkřikem „tak dost“ bojovat proti lžím, polopravdám, dezinformacím a všem ostatním nepřátelům zdravého rozumu.

Tak dost absurdní neúctě k republikánskému kandidátovi na úřad prezidenta spojených států.

Proč?

Protože chce něco změnit, a tak mu na řečičky prostě nezbývá čas. Tím nám navíc velmi připomíná pana Ronalda Reagana a jehož jméno budeme navždy vyslovovat s nezměřenou úctou a ještě větším vděkem, protože to on pomohl tehdy zdravému rozumu zvítězit v zemích střední a východní Evropy.

Pevně věříme, že se stejnou úctou a vděkem budeme vyslovovat jméno pana Donalda Trumpa a že s jeho pomocí zvítězí zdravý rozum na celém světě. Už teď mu dáváme palec nahoru, už jen za to, že na řečičky prostě nemá čas.

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

 

S úctou

 

Zdeněk Stehno