Všechno nejlepší do Nového roku! Vám i panu prezidentovi Donaldu Trumpovi!


  1. Homepage
  2. Všechno nejlepší do Nového roku! Vám i panu prezidentovi Donaldu Trumpovi!
president_trump_happy_new_year_2017_wh_card-r83db00076af04e82b3d0a82f46c2a4cd_xvuak_8byvr_324

Konec roku je časem bilancování. Proto si dovolím i já krátké shrnutí toho, co se nám povedlo (a kde jsme se trochu minuli). Určitě vám všem, kdo jste dali palec Donaldu Trumpovi, musím ještě jednou obrovsky poděkovat. Na stránkách svítí opravdu úctyhodných 213 tisíc! A jsme fakt rádi, že jsme věřili správné myšlence, díky které se nám podařilo vás tolik oslovit. Ukázalo se, že mediální manipulace je obrovská, i u nás, nejen v USA. U nás to ale bude spíš lenost novinářů, kteří strojově přebírají americký mainstream. Přesto, nebo právě proto, je velký prostor nabízet vám informace ve správné formě – a je vidět, že o ně stojíte, že naše rozhořčení, které bylo na úplném počátku, mělo reálný základ. 

 
V tomto roce se toho událo spoustu, Donald Trump všem ukázal, že na změnu je prostor vždycky a že každý může dosáhnout skutečně všeho, stačí jen chtít. Ukázal, že „americký sen“ je proveditelný, že to není jenom prázdná hláška. Vlastně i my z našeho minitýmu Palec pro Trumpa si tak trochu žijeme náš americký sen, protože nám zůstávají tisíce čtenářů, kteří se neustále vyjadřují a komentují. Jsme za vás vážně rádi.
 
Co se nám trochu nepovedlo, byl odhad rakouských voleb. Všechno vypadalo nadějně, o pár procent ale pan Hofer na Hofburg nedosáhl. Myslím, že to je dílem i podivné ticho, které se mediálně rozhostilo nad přílivem uprchlíků. Uvidíme, jaký bude vývoj v 2017, v Americe byli zkrátka vždy o trochu napřed.
 
Pojďme tam ještě na chvíli nakouknout. Obamovo vyhoštění ruských diplomatů, které má jen podpořit tvrzení o ruském zásahu do voleb, neudělá nic než trochu bouře ve sklenici vody. Putin žádné protiopatření neaktivoval, s úsměvem pozval děti amerických diplomatů do Kremlu a vztahy s USA začne napravovat až s Donaldem Trumpem. Trump se mezitím vysmál CNN a NBC a Putina pochválil s tím, že vždycky věděl, že je velmi chytrý! Zkrátka, po inauguraci 20. ledna nás čeká zcela nová etapa! Těšíme se! 
 
Všechno nejlepší do Nového roku vám přeje Zdeněk Stehno

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!