VIDEO: Tady tečou nervy! Podívejte se, jak Hillary vybuchla, když byl její muž nazván znásilňovačem!!


  1. Homepage
  2. VIDEO: Tady tečou nervy! Podívejte se, jak Hillary vybuchla, když byl její muž nazván znásilňovačem!!
maxresdefault

Komentujeme pro vás:

Volby se blíží a ta vetchá žena to nemůže ustát. FBI otevřela šuplík plný složek o její rodině a Hillary se dostává pod tlak. A neustává to! Distingovaná žena z debat, kde znala předem otázky, se mění v rozlícenou saň, když dostane nečekanou podpásovku. Ale politik by tohle měl ustát s úsměvem. Ona místo toho vybuchla! Podívejte se na video, když na jednom z mítinků muž zakřičel, že její manžel je znásilňovač! Mával přitom papírem, který to potvrzuje. Clintonová samozřejmě začala manžela bránit a muže napadat! Tohle ale není normální, je vidět, že Trump měl zase pravdu, když už na začátku prohlásil, že Hillary na úřad nestačí. Jak mentálně, tak fyzicky. Je to vizionář.

Původní článek

WASHINGTON – Hillary Clinton raged Tuesday night against a protester at her rally who denounced her husband as a sexual predator.

About three minutes into her 20-minute stump speech, a heckler shouted “Bill Clinton is a rapist!” as he waved a neon green sign declaring the same statement.

Clinton pointed a finger at the protester.

“I am sick and tired of the negative, dark, divisive, dangerous vision and the anger of people who support Donald Trump,” Clinton shouted at her Fort Lauderdale, Fla. rally.

It’s not uncommon for “rapists” protesters to show up at Clinton rallies, but the Democratic nominee offered a rare reaction.

It was her third event that day in Florida and she didn’t take the stage until after 10 pm — well behind the 8:45 pm schedule.

“It is time for us to say no, we are not going backwards, we’re going forward into a brighter future,” a hoarse-voice Clinton added.

Supporters chanted “Hillary, Hillary, Hillary!” to overcome the male heckler. He was eventually escorted out of the rally.

Trump ally, Roger Stone, and conservative radio host Alex Jones are behind the spate of Bill Clinton rape T-shirts and signs. Jones recently announced on his conspiracy-obsessed website infowars.com he’s offering people who get on TV yelling “Bill Clinton is rapist” up to $5,000. Stone is peddling “Clinton Rape” T-shirts online for a sale price of $9.99.

www.nypost.cz

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!