VIDEO: Hillary chce řídit celý svět a nedojde ani k autu


  1. Homepage
  2. VIDEO: Hillary chce řídit celý svět a nedojde ani k autu
hillary-clinton-staircase-600

Komentujeme pro vás:

Velmi trefně se Donald opřel do Hillary v Pennsylvánii. Napodoboval její vrávoravou chůzi před kolapsem 11. září. Sršel energií a byl velmi familierní ke svým fanouškům. Jak by taky ne, průzkumy rozdíl mezi jím a Clintonovou prakticky smazaly! Už teď se objevují cinknuté průzkumy, snížila se k tomu dokonce i CNN! Obyčejně vyjde, že Hillary vede například o 3 body, na konci průzkumu se ale dozvíme, že statistická chyba je v tomto případě 5! Už nemůže být pochyb, že hysterie estabilishmentu a mainstreamových médií dostupuje vrcholu! Všichni totiž přijdou o moc, jen co pan Trump usedne v Oválné pracovně. 
 Původní článek

VIDEO: Donald Trump si v Pennsylvánii utahoval z Hillary Clinton, že chce řídit USA, války a celý svět, ale přitom ani nedojde pár metrů k autu! [CZ Titulky]

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa.

Donald Trump v sobotu opět řádil jako utržený ze řetězu a globalistická média v USA doslova ječela, především potom CNN, že co si to prý dovoluje dělat si legraci z Hillary Clinton [1]. Donald Trump na volebním setkání ve městě Manheim v Pennsylvánii se obul do Hillary Clinton, připomněl nový skandál Wikileaks, že FBI skrze svého ředitele kryla trestní kauzy Hillary Clinton v poslední době, především ve věci vyšetřování její nadace, která přijímala dary od lidí, kteří jsou minimálně napojeni na teroristické skupiny na Blízkém východě. Ovšem CNN toto vůbec neřeší, tu zaujalo něco úplně jiného. Donald Trump totiž zkritizoval Hillary, že chce řídit USA, válku v Sýrii a celý svět, ale přitom sama není schopná ujít pár metrů k autu. A poté začal imitovat její shrbenou chůzi z onoho legendárního videa v New Yorku, kde byla podpírána bodyguardy při nastupování do auta, když předčasně mizela z memoriálu 9/11, video jsme přinesli zde.

Trump vyhrál debatu a nezávislé průzkumy to potvrzují

Trump v úplně nejnovějším průzkumu uveřejněném včera večer společností Rasmussen vede volební preference nad Hillary Clinton, ovšem v rámci statistické chyby o jeden procentní bod [2]. Toto už je druhý průzkum (po průzkumu LA Times, více zde), který potvrzuje, že Donald Trump v první televizní debatě zvítězil a oslovil většinu Američanů. Globalistická média se snaží v USA veškeré pozitivní informace o Trumpovi vynulovat a např. list USA Today poprvé ve své historii vyzval čtenáře, aby nevolili konkrétního kandidáta, v tomto případě Donalda Trumpa [3]. List ovšem nevyjádřil podporu Hillary, pouze vyzval, aby lidé nehlasovali pro Trumpa, což ale vyjde téměř nastejno.

Hysterie amerického globalizovaného mainstreamu by se dala krájet. Před 2 dny přišla CNN s cinknutým průzkumem, že Hillary vede o 5 procentních bodů [4]. Ten byl v ostrém rozporu s průzkumem LA Times, který zjsitil, že Trump vede o téměř 6 procentních bodů [5]. Průzkumová agentura IPSOS, která je známá svým finančním propojením na Geroge Sóroše a ve Velké Británii se podílela na rozsáhlém falšování průzkumů před Brexitem (více ve videu s Nigelem Faragem zde), se nyní v USA podílí na diskreditaci Donalda Trumpa a prefabrikaci průzkumů ve prospěch Hillary Clinton. IPSOS je též majetkově propojený s Deutsche Bank a agenturou Reuters. Banka má obrovské problémy a Reuters je nechvalně proslulá agentura velké trojky, která jde na ruku globalistům.

Izolace USA je na spadnutí

Na jedné straně je evidentní, že izolace USA by měla globalistům vyhovovat, ale na straně druhé urputně bojují o to, aby převzali kontrolu nad USA a pokračovali tak v započaté práci Baracka Obamy. Hlavní teze globalistů v USA jsou globální chudnutí americké střední třídy, multikulturní migrace, zmenšování podílu vzdělané bílé americké populace v USA, likvidace výrobních kapacit a posilování modelu sociálního státu s důrazem na nadnárodní řízení USA s cílem prosazovat více environmentálních tezí na úkor americké spotřeby a ekonomiky. Tyto cíle prosazují v USA lidé z Obamovy vlády, zejména potom John Kerry. Ukazuje to i záznam z jednání v OSN za zavřenými dveřmi. Článek a video vyjde na AE News zítra v pondělí.

Hillary Clinton má potom de facto za úlohu napravit ty chyby, které provedl Barack Obama. Především převzetí iniciativy v Sýrii Ruskem. Globalistům nevadí v této chvíli USA, ale vadím jim, že za Obamovy vlády nedošlo k položení Ruska na lopatky, a že nedošlo k pádu vlády Vladimira Putina. Místo toho Rusko posiluje směrem do zahraničí, a to je přesný opak toho, kam mělo být Rusko dovedeno. Globalisté potřebují ovládat zdroje a Rusko je primárním úkolem, vždycky šlo o Rusko. Globalistům bude vyhovovat výsledek obou scénářů, Trump alespoň USA izoluje, ale Hillary by zajistila, že USA budou dál aktivně fungovat v roli ozbrojené pěsti globalistů. Všechno ale zatím ukazuje na to, že o úloze USA už je rozhodnuto, má dojít k procesu izolace vlivu této země na chod globálních událostí na této planetě.

Aktualizace:  Lhát se prostě tak dlouho v průzkumech nedá, takže IPSOS/Reuters doslova před malou chvílí musely s pravdou ven a jejich poslední a pár minut starý průzkum [6] už potvrzuje to samé, co Rasmussen. Trump vede v amerických průzkumech. A kupodivu se přesně shoduje s Rasmussenem. Co na to řekne CNN a ten jejich 2 dny starý zaručený průzkum od IPSOS/Reuters? Asi je klepne.

 

www.aeronet.cz

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!