VIDEO: Dvouletý mini-Trump po bláznil Ameriku. Rusko už se ale chystá na válku


  1. Homepage
  2. VIDEO: Dvouletý mini-Trump po bláznil Ameriku. Rusko už se ale chystá na válku
5e8d30a71fc040f4971d6fca41ba2c6e-5e8d30a71fc040f4971d6fca41ba2c6e-0

Komentujeme pro vás:

Na našich stránkách už jsme vám přinesli rozhovor s 12ti letým podporovatelem Donalda Trumpa, který od některých spolužáků čelil pokusům o šikanu. Přesto se nevzdal a je v kontaktu s volebním týmem. Na jednom z posledních předvolebních mítinků teď Trump vyzvedl nad sebe dokonce dvouletého chlapce, který byl jako jeho zmenšená kopie a všichni se rozplývali nad jeho roztomilostí. Zatímco Američané žijí ve volební euforii a nejhorší, co si momentálně umí představit je, že jejich kandidát ve volbách propadne, Rusové jsou ve střehu. Podle informací kremelských insiderů se Rusko připravuje na pozemní útok, který bude podpořen souběžným pokusem o státní převrat v Moskvě. Na to už se prý pomalu aktivují různí spící agenti.

 Původní článek

Nejprve začneme s úsměvem a vesele. Donald Trump intenzivně jezdí po volebních kampaních po celých USA a posledně zavítal opět do Pennsylvánie. Na shromáždění ve Wilkes-Barre došlo k úsměvné události. Donald Trump si při projevu všiml, že v davu lidí někdo zvedl nad hlavu malé dítě, které vypadá jako zmenšená verze Donalda Trumpa. Video nahoře zachycuje úsměvný okamžik, který alespoň trochu vylepšuje jinak velmi brutální volební atmosféru v USA, kde se jednotliví kandidáti pomlouvají a nadávají na sebe, až se hory zelenají. Malý Hunter Tirpak, kterému jsou teprve 2 roky a nemá z toho ještě žádný rozum (po Trumpovi opakoval vždy poslední slovo ve větě), se o politiku zjevně nezajímá, ale jeho rodiče se účastní volebních mítinků pravidelně. Podle Fox News je toto už jejich druhé volební shromáždění Donalda Trumpa v jejich obvodu, kterého se zúčastnili. Na videu je vidět, že Donald Trump zastupuje dělnickou třídu, zejména horníky, což je další důkaz toho, že tyto volby nejsou normální, protože dělnickou třídu tradičně oslovovali v USA Demokraté.

[AE News] Mini-Trump z Pennsylvánie pobláznil Ameriku! [CZ Titulky] from AE News on Vimeo.

Jenže zatímco v USA se média intenzivně zajímají o volby a malého roztomilého Trumpa, v Rusku vzrůstá napětí až na neúnosnou mez. Server Infowars přinesl informaci [1], že Sergej Markov, člen moskevského státního institutu Občanské komory vyzval ruské občany k vytváření zásob potravin, protože napětí mezi Ruskem a USA je největší za několik dekád a podle jeho slov hrozí vypuknutí války ještě před listopadovými volbami v USA. On sám se chystá zásobit se 200 konzervami vepřového na potenciální válku [2]. Markovova slova by se neměla brát na lehkou váhu, protože je známý tím, že má úzké vazby na Kreml a je považovaný [3] za dobře informovaného insidera. Jiná zpráva informuje o tom, že obyčejní Rusové dostali doporučení [4], aby začali vytvářet mohutné zásoby z konzerv a trvanlivých potravin, neboť systém ruského velení armády je známý tím, že důstojníci tyto informace o hrozící bezpečnostní krizi poskytují svým rodinným příslušníkům a ti svým známým, takže procesy v Rusku tohoto typu vycházejí z nejvyššího vedení Kremlu.

40 milionů Rusů nacvičovalo evakuaci!

Před několika dny vyšla informace, že 40 milionů Rusů provádělo nácvik evakuace [6], jak postupovat v případě útoku na Rusko a po vypuknutí války nebo jiné krizové události. Ze všech těchto indicií je jasné, že Rusko se mohutně připravuje na jaderný úder z USA, který bude koordinován pozemním útokem vojsk NATO z Evropy na cílové kóty Kaliningrad, Petrohrad (osa NATO „North“), Moskva (osa NATO „Star“) a Voroněž a Volgograd (osa NATO „South“). Útok pozemních vojsk NATO bude veden po primárním úderu (Salva 1) strategickými balistickými nosiči umístěnými v Montaně, Severní Dakotě a Coloradu, podpořenými jaderným úderem (Salva 2) z britských raketových sil s odstupem 15 minut. Seskupení střední skupiny ruských vojsk (Star – obrana úseku před Moskvou) má být těmito údery zničeno. Odhady amerického Pentagonu počítají s tím, že Rusko po náhlém útoku bude schopno v odvětě odpálit pouze 40% svých balistických raket. Pozemní útok na Rusko by byl podpořen souběžným pokusem o státní převrat v Moskvě, ke kterému jsou připravovány odpovídající assety, nejen v řadách ruské opozice, ale především „krtků“ ve státní správě a armádě.

Vladimir Putin před několika dny ve snaze zabránit válce spustil mohutnou razii v nejvyšších patrech ruské moci. Čistky začaly v Kremlu, ve vysokých pozicích státní správy a také v řadách tajných služeb. Vladimir Putin chce zabránit tomu, aby se vytvořily podmínky pro rozvrat velené armády a odstavení Vladimira Putina od kontroly nad ozbrojenými silami. V souvislosti s tím jde i nový plán Vladimir Putina na vytvoření nového bezpečnostního orgánu, který sloučí rozvědku a kontrarozvědku do jedné organizace pod přímou kontrolou prezidenta. Přesto však nelze vyloučit útok na Rusko ani v případě, že podmínky pro převrat nebudou v Moskvě splněny. Nepřipravuje se zdaleka jen Rusko, přípravy na válečný konflikt lze vypozorovat i v Evropě, jmenovitě v Německu a v Polsku.

Američtí jestřábi vyhrožují Rusku, transporty míří na východ!

Na vlakových nádražích jsou spatřovány mohutné vojenské transporty s vojenskou technikou směrem na východ, o kterých informují očití svědci alternativní média už několik týdnů. Pokud bude hrozit, že by volby vyhrál Donald Trump, američtí jestřábi si najdou záminku a spustí konflikt s Ruskem ještě před volbami v USA. Situace v Sýrii je natolik nepřehledná a hrozby z USA směrem k Rusku ohledně Sýrie jsou tak silné, že jakákoliv jiskra může spustit celosvětový konflikt. Americkou zahraniční politiku v této chvíli řídí skupina generálů okolo náčelníka gen. štábu americké armády Marka Milleyho, jehož válečný proslov před dvěma týdny vyvolal v Rusku (a nejen tam) obrovské zděšení. Dnes ruský analytik a insider Kremlu vyzývá Rusy k vytváření zásob potravin a varuje předtím, že válka může vypuknout ještě před volbami v USA.

Kolaps funkcí státu a společnosti přijde během 11 minut. Jste připraveni?

Tato varování nelze brát na lehkou váhu, ani II. sv. válka nevypukla s mediálním oznámením dopředu, lidi válka zastihla nepřipravené. Pouze lidé, kteří byli informováni, diplomaté, generálové a rozvědčíci věděli, k čemu se schyluje. Dnes v době internetu jsou tyto informační kanály k nezaplacení, ale mnoho lidí snad právě kvůli snadné dostupnosti informací z celého světa si neuvědomují důsledky podcenění takových zpráv. V případě jaderné výměny mezi Ruskem a NATO dojde k selhání základních funkcí státu po první salvě (v Evropě do 11 minut od „spouštěcího incidentu“). Máte doma zásobu baterií? Máte doma fotovoltaickou nabíječku na NiMH a Li-On baterie? Máte doma tablety na čištění a dezinfekci vody? Máte dozimetr (Geigerův čítač) pro kontrolu vody, oděvů, potravin a okolí? Máte zásobu trvanlivých potravin a konzerv? Máte zásoby nakládaného zelí, nebo alespoň citrusů (pomeranče, citrony) na zabránění kurdějím? Máte doma tranzistorové rádio se schopností příjmu středních a dlouhých vln (FM rádia nebudou po zásahu krajiny radiací fungovat více než 2 roky)? Máte doma dostatečnou zásobu antibiotik a analgetik? Víte, co udělat, když dojde k odpálení EMP bojové hlavice a přestanou fungovat telefony, rádio, televize a veškeré státem ovládané platební systémy a informační kanály? Jak se dovoláte policii, když nebude jak se dovolat a v ulici budou rabovat gangy?

Na tyto otázky si odpovíme v nejbližším článku, který jsem slíbil už před časem, ale bohužel jsem natolik vytížen, že jsem ještě neměl čas se k tomu dostat. Vzhledem k tomu, že situace a napětí mezi USA a Ruskem eskaluje, budu se snažit článek o přežití dodat tento týden. Samozřejmě, že na internetu najdete stovky návodů na přežití, takže se můžete nechat inspirovat, já ovšem svůj návod chci pojmout jinak, ne z pohledu Rambo-zabijáka, ale obyčejného civilisty, který má omezený rozpočet, možnosti a znalosti pro výjimečné situace, kdy jinak pro člověka začíná konec světa už prakticky ve chvíli, kdy otočí vypínačem a nerozsvítí se mu žárovka a jídlo v ledničce se okamžitě začne kazit takovou rychlostí, že by se člověk šel raději oběsit. Návod proto půjde tímto směrem. Sledujte AE News, dozvíte se více v nejbližších dnech.

www.aeronet.cz

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!