Parlamentnilisty.cz: Více jak 130.000 Čechů dnes drží palce Trumpovi!


  1. Homepage
  2. Parlamentnilisty.cz: Více jak 130.000 Čechů dnes drží palce Trumpovi!
snimek-obrazovky-2016-11-08-v-15-44-31

Komentujeme pro vás:

Správně vyložené myšlenky Donalda Trumpa přilákaly statisíce lidí. A to navzdory tomu, že mnohá média slepě překlápí propagandu amerického politického mainstreamu. Návštěvníkům se web PalecproTrumpa.cz snaží nabídnout jiný úhel pohledu na tohoto prezidentského kandidáta. A 350.000 návštěv za pouhý měsíc a půl od spuštění je toho jasným důkazem.

Původní článek

Zdeněk Stehno, spoluzakladatel webu, k tomu dodává: „Spolu s přáteli, kteří se mnou web založili, jsme rádi, že se tolik lidí ztotožnilo s naším bojem proti politické korektnosti a vyslovili se pro Donalda Trumpa, který tento boj ztělesňuje,“ a doplňuje: „Úspěch není o penězích, ale o myšlence, což dokládá pár tisíc korun, které jsme společně s přáteli investovali do vytvoření a propagace celého projektu.“  

Všichni tito lidé jsou hladoví po vyvážených informacích, a současný mediální mainstream je není schopen nasytit. Naše texty lidi zaujaly, v průměru čtením strávili přes 2,3 minuty, což je v dnešní rychlé době úctyhodné číslo. Ale hlavně, více jak třetina návštěvníků, přes 130.000 lidí, vyslovila s našimi názory souhlas a dala nám palec! Potěšil nás také zájem na sociálních sítích. Ale nejen to, uvidíte nás komentovat  také v televizích a online přenosech dnešní zásadní boj o změnu. Bude to boj, protože většina mainstreamových médií prakticky 1:1 přebírá názory a mnohdy i celé články od zahraničních médií jako CNN, které tlačí Hillary Clintonovou. Není ale těžké obhájit myšlenku, které věříte. A jsme rádi, že nejsme sami. Lidé totiž mainstreamovému vymývání mozků přestávají věřit a hledají seriózní informace. A to právě u nás. Děkujeme, že s námi souhlasíte, že nesouhlasíte, ale hlavně, že nejste lhostejní. Za server PalecproTrumpa.cz, Zdeněk Stehno.

www.parlamentnilisty.cz

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!