UFO v kampani: Hillary upíná poslední naději k vesmíru


  1. Homepage
  2. UFO v kampani: Hillary upíná poslední naději k vesmíru
clinton

Komentujeme pro vás:

Pamatujete slova A kdyby tady spadli marťani, budu schvalovat zákony třeba s marťany? Podobně jako hřměl Jiří Paroubek v roce 2005, i Hillary spoléhá na pomoc mimozemské civilizace. Slíbila proto svým potenciálním voličům, že zveřejní různá tajemství týkající se například spatření UFO nebo tajemné Oblasti 51. V Americe jsou taková témata velmi populární, stačí vzpomenout sérii Akta X nebo E.T. Mimozemšťana. Těžko ale říct, zda jí takový zázrak pomůže, možná ji před odchodem z funkce trumfne sám Barack Obama, který by se alespoň něčím rád zapsal do historie, když Obamacare to zřejmě nebude. A možná to za ni Hillary odtajní WikiLeaks, až si zase bude posílat tajné informace přes svůj privátní mailingový server. Za to si ji jistě Donald Trump na dnešní finální debatě náležitě vychutná, kšeftování s FBI ohledně změny klasifikace dokumentů je velmi vážný zločin.

 Původní článek

Američané, volte Hillary! Kromě jiného vám konečně řekne celou pravdu o UFO. Upřímně řečeno – mimozemšťané jsou možná její poslední záchrana.

Podivná postava seděla v šeru. Nic neříkala. Natáčela ji televizní kamera. „Byl to mimozemšťan a telepaticky komunikoval s vládními vyšetřovateli,“ tvrdil v roce 1996 americkým médiím jakýsi muž jménem Victor, jenž podle svých slov dříve pracoval v mytizované Oblasti 51 (Area 51) a který následně „zaručeně pravé“ video s výslechem mimozemšťana (na němž ve skutečnosti není téměř nic vidět) údajně zkopíroval a vynesl jako důležitý materiál potvrzující dlouholeté konspirace. Šok! Byli tu! Vláda má kosmické lodě, samozřejmě mnohokrát mimozemšťany pitvala! Američané prostě milují příběh o tajném vládním prostoru v Nevadské poušti, který nelze sledovat satelity a nikdy nikdo nezjistil, co přesně se tam vlastně dělá.

Oblast 51 teď může být jednou z posledních popularizačních zbraní vrávorající Hillary Clintonové. I když zbraní…

Ukážu vám pravdu!

Clintonová pomalu míří do velkého podzimního souboje s republikánským radikálním válcem Donaldem Trumpem. Ve státě Kentucky minulý týden sice zvítězila v primárkách nad demokratickým rivalem Berniem Sandersem, ale jen velmi upoceně a těsně. A právě kvůli nesuverénní kostrbatosti své prezidentské cesty se rozhodla Hillary vytáhnout jedno ze svých největších populistických es: „Pokud budu zvolena, odtajním americké veřejnosti všechny dokumenty týkající se UFO z Oblasti 51,“ oznámila.

Se svým manželem Billem v tomto směru působí jako taková bizarní parodie Muldera a Scullyové. Na mimozemská Akta X totiž upozorňují dlouhá léta oba. „Jsem si jistý, že jsme přišli do kontaktu s mimozemskou rasou. Jen doufám, že nevznikne konflikt jako ve filmu Den nezávislosti,“ řekl Bill Clinton s vážnou tváří před dvěma lety v Show Jimmyho Kimmela. „Existuje spousta různorodých příběhů o UFO. Myslím, že všechny nevznikly tak, že se lidi nudili a vymýšleli je ve svých kuchyních,“ naznačuje také Hillary.

U Clintonových se prostě v UFO věří stejně nepokrytě jako v to, že Hillary může být dobrou prezidentkou. Obě teorie jsou přitom podobně fantasmagorické. Nevadí. „Jako jeden z prvních kroků v případě zvolení budu chtít znát pravdu o Oblasti 51,“ vede si svou Hillary.

Zatímco Donald Trump si od začátku na nic nehraje a obří tsunami jeho populistické radikálnosti už smetlo všechny republikánské soupeře, Clintonová mimozemské téma graduje až nyní a věří, že jí nažene hlasy. Političtí komentátoři v Americe se jí za to přitom vysmívají a její UFO téma označují jako „další dárek pro Donalda Trumpa“. Za vším pravděpodobně, kromě pocitu Hillary, že není ve vesmíru sama, stojí především John Podesta – šéf kampaně Clintonové, který dříve pracoval v prezidentském úřadu jejího manžela Billa a byl také poradcem Baracka Obamy. Také Podesta, mocný muž amerického politického zákulisí, dlouhá léta opakuje svoje přesvědčení o existenci mimozemských ras. Je zanícený ufolog. „Moje největší chyba za doby působení u Obamy byla, že jsme neodtajnili dokumenty z Oblasti 51,“ napsal Podesta na Twitter minulý rok. V hysterii kolem aktuální (ne)popularity Hillary pak neváhal sáhnout právě po mysteriózním mimozemském tématu: „Chceme znát pravdu o Oblasti 51 a mimozemských výzkumech, které se tam měly provádět. Dlužíme to Americe. Naši občané mají právo vědět, co se tam děje,“ zopakoval bojovně Podesta.

Zatím to ale vypadá, že nejvýraznějším ufonem ze všech je sama Clintonová. „Já si opravdu nejsem jist, co si paní Clintonová myslí, že v Oblasti 51 najde,“ řekl deníku Guardian Nick Pope, expert, který dlouhá léta zpracovával obsáhlou vyšetřovací zprávu o UFO pro britské ministerstvo obrany. Výsledek jeho bádání: Nebyli tu. „Nevím, na co si Clintonová hraje,“ dodal. „Nechci znít úplně arogantně, ale mám tu nejvyšší bezpečnostní prověrku a myslím, že bych o mimozemšťanech asi slyšel, kdyby nás navštívili.“

Navíc, pokud by tu byli, věděl by o nich nejen Pope, ale pravděpodobně my všichni. „Dnes opravdu nejde udržet takto velká tajemství. Je doba WikiLeaks, Assangeů, Snowdenů,“ řekl Pope. „Už by to dávno bylo venku.“

Případný příchod mimozemšťanů by se nedal utajit ještě z jednoho důvodu. Jak dlouhodobě tvrdí Stephen Hawking: „Kdyby se na naši planetu dostala jakákoli forma mimozemské civilizace, je jisté, že takový střet by znamenal obrovskou katastrofu.“

Hillary zkrátka jen žije ve svém vlastním vesmíru, který je momentálně plný prezidentské nejistoty a také mimozemšťanů. Nejlepší poznámku k celé této legrační agendě měl jakýsi americký uživatel Facebooku: „Nejlepší by bylo, kdyby si létající talíř vyzvedl Hillary, Billa i Donalda a odletěl s nimi na jejich domovskou planetu. Amerika by už nikdy nechtěla vědět nic o Oblasti 51. Tohle by bylo dostačující.“

www.týden.cz

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!