Učebnicový dvojí metr! Jak je to s odposlechy Trumpa?!


  1. Homepage
  2. Učebnicový dvojí metr! Jak je to s odposlechy Trumpa?!
trump_phone4

 

Šokující informace, se kterou přišel americký prezident Donald Trump (opakuji to pro ty, kteří si to stále nechtějí připustit), je naprosto skandální. Trump prohlásil, že ho jeho předchůdce Obama nechal loni v říjnu během vrcholící kampaně odposlouchávat v jeho newyorské kanceláři! Kauza, která má potenciál dorůst rozměrů Watergate, ale ukazuje ještě něco jiného. A to opětovný dvojí metr mainstreamu. Když loni v prosinci zhrzený Obama začal mluvit o údajném zapojení Ruska do voleb, o zásahu a o tom, jak je Donald Trump pomalu ruským agentem, kompletně všichni to přebírali jako tvrzení, které nepotřebuje ověřit. A tlačili to dlouho, spolu s CIA, která si také chtěla přihřát svou zpravodajskou polívčičku. Ale nepadl jediný důkaz. Nic. Nikdo neřekl, jak konkrétně mělo Rusko volby ovlivnit, dokonce se hlasy přepočítávaly, jen aby se zjistilo, že jich mají Trumpovi připsat ještě pár set navíc. Ale nebýt samotného Trumpa, který ve svých tweetech vyzýval k důkazům, novináři by se snad ani sami nezačali ptát, tak moc byli zaslepeni nenávistí vůči zvolenému prezidentu. Naprosté selhání novinářů!

A teď: Trump obvinil Obamu z odposlechů. Důkazy nepředložil. Obama mě odposlouchával, tvrdí Trump. Vidíte ten kontrast?! Najednou se tvrzení samotného prezidenta zpochybňuje už v titulku, aby čtenář dopředu počítal s tím, že zřejmě lže. Je to nechutný příklad manipulace, tato je ale naprosto zjevná. Přitom pokud odcházející prezident nařídil tajným službám špehovat svého konkurenta, jsou to mnohem víc praktiky z východu, než cokoliv jiného!! Kolik dalších takových se dělo, jen nenápadněji? Proč se tvrzení Obamy věří víc, když je to všechno jen jedna politická hra? A proč novinářům chybí jakýkoliv profesní odstup a nadhled? Jako by se sami navzájem utvrzovali v tom, že přece musí mít pravdu, když to říkají nebo píší všichni. Ale výsledkem bude jen naprosté znechucení lidí a odklon od léta budovaných pozic, ať už seriózních nebo bulvárních. Protože rozdíl už se jim podařilo úplně setřít.

 

 

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!