Twitchy: Goebbels se obrací v hrobě! Média dál drolí USA v marné snaze zachránit Hillary!! FBI na pranýři!


  1. Homepage
  2. Twitchy: Goebbels se obrací v hrobě! Média dál drolí USA v marné snaze zachránit Hillary!! FBI na pranýři!
media-1

Komentujeme pro vás:

Čtete dobře, za tohle už by se styděl snad i sám ministr říšské propagandy! Server Politico neváhal sáhnout k tomu, že FBI obvinil z genderového zaujetí proti Hillary! Vyšetřování e-mailů prý bylo opětovně spuštěno proto, že poměr zastoupení zaměstnanců a agentů odpovídá voličům Trumpa! To je opravdu nechutná manipulace. Dokud úřady pracovaly dle pokynů estabilishmentu, ničemu to nevadilo. Najednou ztrácí, a je potřeba najít viníka! Proto Politico napsalo, že s 67 % bílých mužů-agentů nereflektuje FBI většinu populace… Samotná redakce Politica čítá 21 lidí, z toho 14 mužů a všichni běloši…to už komentář nepotřebuje. Ať už je po volbách!

 

Původní článek:

With Hillary Clinton’s problems getting worse by the day, Politico decided it was time to scrutinize … those who are investigating her:

The headline“The FBI looks like Trump’s America.”

The sub-title: “With 67 percent white male agents, the bureau doesn’t reflect the nation. Did its conservative culture play a role in Comey’s decision to reveal the renewed Clinton email probe?”

Hillary’s troubles just can’t have anything to do with her shenanigans — it must be the patriarchy! Just when will “the system” stop being rigged against super-wealthy people like the Clintons!? *Eyeroll*

www.twitchy.com

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!