Twitchy: Dvojí metr americké justice! Za to, co udělala Hillary, je mladý mariňák v base!!!


  1. Homepage
  2. Twitchy: Dvojí metr americké justice! Za to, co udělala Hillary, je mladý mariňák v base!!!
six-months

Komentujeme pro vás:

Šokující je příběh mladého mariňáka, který šel do vězení za to, že pořídil fotky motorové místnosti jaderné ponorky. Odsouzen byl letos v srpnu za špatní nakládání s utajenými informacemi. Dobře, není to asi úplně to, co by měli lidé dělat, zajímavý je ale přístup americké justice. Protože Hillary také špatně nakládala s utajovanými informacemi, když si přísně tajné maily nechala posílat přes svůj privátní e-mailový server, který neprošel potřebným schvalovacím procesem! Rozdíl je ale očividný- mladík už je ve státní věznici, zatímco Hillary kandiduje na úřad americké prezidentky. Paradoxně byl tento případ zmíněn i při poslední viceprezidetnské debatě – Trumpův kandidát Mike Pence prohlásil, že kdyby kdokoliv nakládal s přísně tajnými daty tak jako Hillary, byl by ve vězení. Tim Kayne mu oponoval, že ví, že to není pravda. Ale je…

Původní článek

This isn’t the first time we’ve heard the story of Navy machinist Kristian Saucier, and it shouldn’t be the last.

In August of this year Saucier was found guilty of mishandling classified information when he took photos inside the engine room of a nuclear submarine. The issue resurfaced during the vice-presidential debate when Gov. Mike Pence told Sen. Tim Kaine that if anyone else had mishandled information the way Clinton did, they’d be in prison.

PENCE: If your son or my son handled classified information the way Hillary Clinton did [moderator interjects] one hundred thousand of them children — Governor …

PENCE: … they’d be court martialed.

KAINE: That is absolutely false and you know that.

In the days after the debate, pundits pointed out that Kristian Saucier’s case wasn’t all that different from Hillary Clinton’s email scandal.

www.twitchy.com

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!