Trump vyslal globalistům další nemilosrdný vzkaz! Jeho vláda se zaměří na pouhá dvě pravidla…a ty stačí! Navrací ekonomiku zpět do USA!


  1. Homepage
  2. Trump vyslal globalistům další nemilosrdný vzkaz! Jeho vláda se zaměří na pouhá dvě pravidla…a ty stačí! Navrací ekonomiku zpět do USA!
fullsizerender-2

Že je Donald král Twitteru, víme. Teď k tomu přidal i svůj instagramový účet a obrázek vám nabízím. Doprovodný text je srozumitelný pro všechny: „Moje vláda bude následovat dvě jednoduchá pravidla: Kupuj americké a zaměstnej Američana!“ Tímto heslem doplňuje předvolební kampaň a kroky, které dělá od svého zvolení, tedy udržet pracovní místa v USA a podporovat domácí spotřebu. Obojí se Trumpovi daří na výbornou, není týdne, kdy by neoznámil vytvoření dalších nových pracovních míst. Zastavil odchod firem do zahraničí za levnější pracovní silou a důvěra v jeho administrativu přispěla i k rekordním vánočním tržbám! Index spotřebitelské důvěry je navíc zpátky na hodnotě těsně před 11. zářím!

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!