Trump: mít dobré vztahy s Ruskem je dobrá věc! Jen hlupák si může myslet opak…


  1. Homepage
  2. Trump: mít dobré vztahy s Ruskem je dobrá věc! Jen hlupák si může myslet opak…
160801-trump-putin-kissing-mbe-445p_2243b5f340e83461b265385fa5005243-nbcnews-ux-2880-1000

Donald Trump nepřestáva hájit myšlenku velmocí, které spolupracují. Demokrati, kteří ve své zhrzenosti raději chtějí snad třetí světovou, jen aby se ukázalo, že volby ovlivnilo Rusko, nepřestávají dál tvrdit, že to tak bylo. Ale důkazy pořád nikde. Lidé už zdaleka nejsou tak hloupí, zvlášť když Trump neustále pokládá stejnou otázku jako ostatní občané – kde jsou důkazy? A co přesně Rusové ovlivnili? Trump také říká, že Spojené státy mají po světě dost problémů, nepotřebují k tomu další – ruský.

A slibuje, že jakmile nastoupí do funkce, začnou Rusové USA respektovat mnohem víc, než je tomu v současnosti. Kremelská garnitura z toho musí mít vážně srandu, když země, která si hraje na hegemona na poli vojenské síly, najednou neudrží jednotu před celým světem – a jenom kvůli jedněm prohraným volbám. United we stand, heslo po 11. září, by se mělo znovu oprášit, jinak budou Američané všem pro smích! Co všechno asi měla Hillary a její podporovatelé po celé zeměkouli rozehráno a nachystáno, když je tlak proti Trumpovi tak velký? Raději nevědět!! Trump chce naopak spolupracovat s Rusy na palčivých problémech současného světa!To je panečku státník!!

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!