Trump: Demokrati jsou stranou obstrukcí! Blokují moji cestu k úspěchu!


  1. Homepage
  2. Trump: Demokrati jsou stranou obstrukcí! Blokují moji cestu k úspěchu!
dems-trump-feature

Prezident Donald Trump obvinil demokraty, že se mu sobecky staví do jeho cesty za nejlepšími americkými zájmy v novém tweetu – hned ráno po absolvování svého 100denního milníku v čele země. „Demokrati, bez vůdce, se stali stranou obstrukce. Zajímají se jen o sebe a ne o to, co je nejlepší pro USA,“ napsal Trump. Trumpova administrativa opakovaně obviňuje demokraty z toho, že stojí v cestě jeho kandidátům, uprostřed kritiky, že sama zaostává. „Jsme pozadu, ale jen kvůli historicky neuvěřitelným obstrukcim amerických senátorů, kteří se chovají nevhodně,“ řekl ředitel útvaru Bílého domu Reince Priebus minulý týden v pořadu „Meet the Press“. V tweetu také rezonuje kritika demokratického vedení – nebo jeho nedostatek – provedená Trumpem během rallye v Harrisburgu v Pensylvánii na jeho stý den ve funkci. „Bohužel demokraté v Kongresu nemají vůdčí postavení, jsou bez kormidla,“ řekl Trump před útokem na jejich předsedu, senátora Chucka Schumera.
„Jeho politika poškozuje nevinné Američany a usnadňuje obchodníkům s drogami vstoupit do naší země. Schumer je proti zločinu slabý a chce zvýšit vaše daně. Je to chabý vůdce a vede Demokraty k záhubě, “ řekl Trump.  Není divu, že Trump nedávno prohlásil prezidentování za mnohem náročnější, než očekával – neustálé blokování a okopávání kotníků, které ve finále neprospěje nikomu kromě toho, že pár lidem pohladí ego, je velice vysilující. A ztěžuje Trumpovo tolik chtěné #MakeAmericaGreatAgain! Podobné házení klacků pod nohy známe ostatně také od nás – stačí vzpomenout pád vlády během českého předsednictví Evropské unii. Kromě všeobecné rozladěnosti a ostudy…pomohlo někomu?

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!