Video: Tohle je dojemné!! Trump zachránil mojí rodině dům, říká zaměstnanec továrny na klimatizace. Poděkuji mu osobně!


  1. Homepage
  2. Video: Tohle je dojemné!! Trump zachránil mojí rodině dům, říká zaměstnanec továrny na klimatizace. Poděkuji mu osobně!
maxresdefault

Mise Donalda Trumpa, který se rozhodl firmy stimulovat tak, aby výrobu nepřesouvaly mimo USA, slaví první úspěchy. Už dvě továrny odradil od cesty do Mexika. A jeden ze zaměstnanců firmy Carrier na klimatizace popsal, za co je Donaldovi tak vděčný: „Pracuju pro Carrier 17 let. Se ženou jsme měli hrůzu z toho, že budeme po letech muset prodat náš dům a přestěhovat se, protože bych nastoupil do hůř placené práce.“ Paul Roell je v odborech, Trumpa volil. Chce se s ním setkat, aby mu osobně poděkoval. „Doufám, že bude mít čas, aby se s námi bavil, chci mu poděkovat za záchranu mé práce,“ řekl Roell. A s ním i dalších 1000 zaměstnanců firmy. Trump šéfům slíbil snížení daňové sazby, aby kompenzoval předpokládanou úsporu 65 milionů dolarů, hlavně na platech.

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!