Sputnik: Většina Američanů by Hillary kvůli e-mailům trestně stíhala!!


  1. Homepage
  2. Sputnik: Většina Američanů by Hillary kvůli e-mailům trestně stíhala!!
h-cell-600-li

Komentujeme pro vás:

Je to tak, ne všechny průzkumy lze cinknout. Ty předvolební jsou jasné, CNN počínaje a ABC konče. Ale průzkum agentury Rasmussen hovoří jasně – většina Američanů je pro stíhání Hillary Clintonové! Jde pořád o tentýž poštovní server, který měla nainstalovaný ve sklepě a na který chodily přísně tajné materiály. Během vyšetřování už vyplynula celá řada důkazů o tom, jak se její tým i manžel snažili ovlivnit přímo FBI, dokonce nabízeli přeskupení agentů, aby zprávy přestaly být „tolik tajné“. Donald Trump na ní kvůli tomu nenechal nit suchou ani při poslední debatě, mainstreamová média ale tak nějak ráda zapomínají o této části informovat!

 Původní článek

Většina amerických občanů se domnívá, že by bývalá ministryně zahraničí USA a současná prezidentská kandidátka Hillary Clintonová měla být trestně stíhána za svůj skandál s pracovní emailovou komunikací, vyplynulo to z průzkumu organizace Rasmussen reports, která se zabývá sociologickým výzkumem v USA.

V době své působnosti ve funkci ministryně zahraničí v letech 2009-2013 Clintonová uskutečňovala služební a soukromou korespondenci přes soukromý server. Kvůli tomu ji obviňovali z utajování informací a potenciálnímu úniku státních tajemství. Nicméně vyšetřování ze strany FBI neprokázalo, že by se Clintonová dopustila zločinu. Respondenti v telefonickém a internetovém dotazníku odpovídali na následující otázku: „Souhlasíte, nebo nesouhlasíte s rozhodnutím FBI nezahajovat trestní stíhání vůči Hillary Clintonové?“ Z průzkumu vyplynulo, že 39 % dotázaných souhlasilo s rozhodnutím FBI, zatímco 53 % s ním nesouhlasilo, čímž dali najevo, že by Clintonová měla být trestně stíhána. Podle Rasmussen reports statistická chyba v takovémto průzkumu nepřevyšuje 3 %.

www.sputniknews.cz

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!