Sputnik: Trump řekl pravdu o americké účasti v Sýrii…a nikdo o tom nepíše!! Proč asi?!


  1. Homepage
  2. Sputnik: Trump řekl pravdu o americké účasti v Sýrii…a nikdo o tom nepíše!! Proč asi?!
syria-obama2

Komentujeme pro vás:

Závěrečná debata Donalda Trumpa a Hillary Clintonové nebyla jen o standardních nadávkách a nepodání rukou, zazněla spousta zajímavého. Pokud byste v Česku řekli to, co Donald Trump, nazvali by vás novináři ruským agentem, který překrucuje pravdu. Ale Trump řekl jen to, co si myslí všichni kromě nich. Zazněla pravda o americké účasti v Sýrii. O rebelech, které podporují. Trump si servítky nebral a americkému ministerstvu zahraničí z toho asi bylo dost úzko. „Za Aleppo může Hillary, Asad je tvrdší, než čekala,“ zahájil Trump.“Asad se spojil s Ruskem a Íránem, my podporujeme rebely. Ale ani nevíme, kdo ti rebelové jsou!“ dodává strašlivou pravdu. Mezi takzvanými rebely se míchá ISIS a An-Núsrá a další radikální teroristické skupiny, naše média to vždy vyřeší tím, že „situace v Sýrii je nepřehledná, ale za vše může Rusko“. Bude to ale jinak, jako vždy. Kvůli pochybným americkým zájmům na Blízkém Východě čelí Evropa uprchlické krizi milionů lidí, které nikdo nechce, ale nikdo to nahlas neřekne. Hillary chce také přijmout statisíce syrských uprchlíků, Trump je nazval „trojským koněm do naší země“! Aby toho nebylo málo, Trump k tématu ještě dodal, že Hillary nesnáší Putina, protože ji vždycky přechytračil a USA jsou Putinem a Asadem i nadále přechytračovány!

 Původní článek

 

Prezidentský kandidát za Republikánskou stranu Donald Trump prohlásil, že byť je současný prezident Sýrie Bašár al-Asad „padouch“, představitelé opozice, které dnes podporují USA, mohou být mnohem horší.

Trump řekl, proč Clintonová „nemá ráda Putina“ „Asad je padouch. Teď ona (demokratická kandidátka Hillary Clintonová) bude říkat, že podporuji Asada. Ne! Děkuji Hillary, to jsi byla ty, kdo odvedl skvělou práci. On (Asad) je mnohem chytřejší než Hillary a (americký prezident Barack) Obama. Před dvěma lety on (Asad) dostal pomoc z Ruska. Teď jsou tam Rusko a Írán, který je čím dál tím silnější,“ řekl Trump během televizní debaty v Las Vegas. „Ale co děláme my (v Sýrii)? Podporujeme opozici. Nemáme tušení, co jsou zač. Nemáme tušení. Oni (opozice) mohou být ještě horší než Asad,“ dodal Trump.

www.sputniknews.com

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!