Sputnik: Přízrak amerických voleb – miliony mrtvých duší! Trump je chce zpochybnit!


  1. Homepage
  2. Sputnik: Přízrak amerických voleb – miliony mrtvých duší! Trump je chce zpochybnit!
snimek-obrazovky-2016-10-21-v-10-04-07

Komentujeme pro vás:

Skoro dva miliony zaregistrovaných voličů jsou podle Trumpa dávno po smrti! To jim ale nebrání hlasovat. „A teď slyším, jaký to máme výborný volební systém. Jenže nejsem politik a mohu mluvit o tom, co je ve skutečnosti, tohle je hrozná statistika,“ řekl Trump. Podle něj je to jasný signál manipulace a podvodu. Řekl to na mítinku v Ohiu. Podle jeho slov byl „jeden z těchto tak zvaných voličů republikán, ale po smrti se stal demokratem.“ Dokonce až 24 milionů volebních průkazů amerických voličů není „platných nebo obsahují podstatně nehodnověrnou informaci.“ Trump také zveřejnil, že, že „2,8 milionu lidí je zaregistrováno ve více než jednom státě a 14 % těch, kdo nejsou americkými občany, bylo zaregistrováno pro hlasování.“ Spojte si to se skandálním videem, kde pomahači Demokratů mluví o tom, jak budou voliče převážet mezi státy. Je šokující, že zrovna USA má volební systém takto nedokonalý! Pak se ale nemůže nikdo divit, když Donald Trump oznámí, že výsledky voleb bude respektovat jedině, pokud vyhraje. Hillary je šokována, aby také ne, když spolu s mainstreamem celou dobu vidí sama sebe v Bílém domě. Ale Donald Trump je tvrdý byznysmen, a stejně tvrdý i v politickém klání.
Původní článek
Téměř dva miliony zaregistrovaných voličů v USA jsou mrtví, ale i nadále mohou hlasovat, prohlásil kandidát na prezidenta za Republikánskou stranu Donald Trump.

„1,8 milionu lidí není naživu, ale byli zaregistrováni (pro hlasování) ve volbách, někteří dokonce hlasují, což je těžké. Snadné to je, když jde o podvod,“ řekl Trump v projevu k svým stoupencům v státě Ohio. Podle jeho slov byl „jeden z těchto tak zvaných voličů republikán, ale po smrti se stal demokratem.“ Podle poskytnuté Trumpem informace, není celkem 24 milionů volebních průkazů amerických voličů „platné nebo obsahují podstatně nehodnověrnou informaci.“ Kandidát řekl, že „2,8 milionu lidí je zaregistrováno ve více než jednom státě a 14 % těch, kdo nejsou americkými občany, bylo zaregistrováno pro hlasování.“ „A teď slyším, jaký to máme výborný volební systém, jenže nejsem politik a mohu mluvit o tom, co je ve skutečnosti, tohle je hrozná statistika,“ řekl Trump. Kandidát mluvil o tom, že nadcházející volby budou zkompromitovány ve prospěch kandidátky za Demokratickou stranu Hillary Clintonové.

www.sputniknews.cz

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!