Proč jsou vyznavači politické korektnosti pokrytci? Každý občas potřebuje svého Trumpa – na špinavou práci!


  1. Homepage
  2. Proč jsou vyznavači politické korektnosti pokrytci? Každý občas potřebuje svého Trumpa – na špinavou práci!
0708_politicalattractiveness_ss

Představte si, že máte nějaký problém. Dejme tomu, že bydlíte v domě, kde byl až donedávna klid. Partaje se znaly, všichni spolu chodili na pivo a pomáhali si. Dokud se jeden z nájemníků neodstěhoval a jeho byt obsadila rodina, která je hlučná, bez práce, sociální a hygienické návyky dost pokulhávají. Nebo je to byt, kde se schází narkomani, časem vznikne varna drog… A pozor – není to o politické korektnosti na druhou, takový bordel klidně zvládnou i rodilí Češi. No a teď si můžete vybrat. Jsou v zásadě dvě cesty. Jedna je zdlouhavá a s nejistým výsledkem. Píšete na obec, voláte starostovi, v noci voláte městskou policii, ta volá státní, voláte sociálku…čas běží a vaše nervy tečou. A nic se nehýbe tak, jak byste chtěli. Zůstáváte ale přísně politicky korektní…
Nebo je cesta druhá, že najdete někoho jako takový Donald Trump, který „řeší problémy“. Nahlas sice takovými lidmi opovrhujete, protože používají metody, které do současné společnosti nepatří, nakonec jste ale za něj vlastně rádi. Protože společnost právě díky politické korektnosti upadla do stavu paralýzy, kdy se nedá pořádně vyřešit téměř nic. A problémy jen bobtnají a odsouvají se. Až je potom někdo vyřeší, třeba trochou zastrašování a použití síly. Nekorektní? Možná. Účinné? Rozhodně!

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!