Přestává být Amerika svobodná? Přečtěte si, co soudce v San Antoniu řekl při udílení nových občanství – a byl suspendován!!


  1. Homepage
  2. Přestává být Amerika svobodná? Přečtěte si, co soudce v San Antoniu řekl při udílení nových občanství – a byl suspendován!!
This is an American flag on a flagpole waving in the wind set against a blue sky. The top half of the Statue of Liberty is digitally composited onto the right side of the flag with the torch coming up in the blue sky. This is a digitally created image.

Federální soudce John Primomo už vede obřady, při kterých se akceptují noví občané, od roku 1989. Od té doby jich před ním přísahalo přes 100.000! Po vítězství Donalda Trumpa k tradiční přísažné formuli přidal soudce ještě toto: „Mohu vás ujistit, že ať už jste hlasovali pro (Trumpa), nebo jste pro něj nehlasovali, pokud jste občanem Spojených států, je to váš prezident,“ řekl a dodal:“Bude váš prezident, a pokud se vám to nelíbí, budete muset odejít do jiné země.“ Po odvysílání záznamu místní stanicí KENS se proti soudci zvedla vlna nevole, samozřejmě mezi demokraty. Nadřízený soud teď rozhodl o jeho suspendování. Obřady se konají zhruba jednou za měsíc na různých místech, a mohou zahrnovat živé kapely, zpěv, projevy hostů nebo výpovědi ze strany účastníků. Soudce jistě nečekal, čeho se po 27 letech služby dočká. Může sice jít do důchodu už příští rok, mandát má ale až do roku 2020 a hlavně, kam se podělo právo říct svůj názor? Kolébka moderní demokracie se pomalu stává její rakví…

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!