Po bitvě je každý generál: ČT nenápadně otáčí, najednou už ví, proč Trump vyhrál a ráda vám to vysvětlí!


  1. Homepage
  2. Po bitvě je každý generál: ČT nenápadně otáčí, najednou už ví, proč Trump vyhrál a ráda vám to vysvětlí!
nove-logo-ct-11_resize-1361479813-d94efcdc_660x371

O nestrannosti mainstreamových médií už toho bylo napsáno a řečeno mnoho. Že zcela nekriticky podporovala Hillary Clintonovou, bylo naprosto evidentní z každého sdělení. Sama Česká televize i během volební noci dlouho odmítala připustit Trumpovo jasné vítězství a vytrvale to odkládala s tím, že dokud nejsou spočítány všechny státy, zdaleka není rozhodnuto. I poté, co sama Hillary uznala porážku, jsme se dozvěděli, že existují místa, kde se stále ještě chodí k urnám. Jako kdyby to mohlo něco změnit… Byla to možná kombinace toho, že média ztrácí moc a zároveň neochota akceptovat, že lidé mají vlastní mozky a nejsou tolik manipulovatelní. Už poněkolikáté se ukazuje paralela s naší prezidentskou volbou.
 
No, a 14 dní po amerických volbách nám ČT v ranním vysílání vysvětlí, co bylo důvodem Trumpova vítězství, proč to bylo vlastně jasné a zcela evidentní. Můžou za to sociální sítě! Dozvíme se, že po zvolení Trump vydal 39 tweetů a třetina z nich byla agresivní. Je prostě rebel a ani členové volebního štábu si nedovolí vzít mu telefon z ruky. Což stále nechápou především novináři. Dozvíme se také, že ČT má vlastní experty na sociální sítě. Pak se ale musíme ptát, co tito „experti“ před volbami dělali. Už před pár týdny bylo totiž evidentní, že má Donald Trump mnohem víc podporovatelů a sledujících, než Hillary. O miliony lidí! A tato čísla jsou veřejně dostupná a stále aktuální…Buď tedy tyto experty placené z našich, tedy koncesionářských, poplatků nikdo neposlouchal, nebo jsou, jako obvykle, generálové až po bitvě.

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!