Nepřekvapuje mě to, jejím miláčkem je Hillary. A navíc patří k nejpřeceňovanějším herečkám. Trump se vypořádal s prohlášením Meryl Streepové


  1. Homepage
  2. Nepřekvapuje mě to, jejím miláčkem je Hillary. A navíc patří k nejpřeceňovanějším herečkám. Trump se vypořádal s prohlášením Meryl Streepové
donald-trump-meryl-streep

Předávání Zlatých Glóbů se neslo v duchu politických proklamací proti Donaldu Trumpovi. Známá herečka Meryl Streepová si také přisadila slovy „Neúcta zve neúctu, násilí podněcuje násilí. Když mocní zneužívají sou pozici, aby šikanovali ostatní, ztrácíme všichni.“ Trump konstatoval, že přestože předávání Glóbů nesledoval, bylo to všechno velmi předvídatelné, stejně jako bezpočet dalších drobných útoků proti jeho osobě od lidí, které nazval „liberlální lidé od filmu“. V rozhovoru pro New York Times také prohlásil, že ho nijak nepřekvapilo, že to byla zrovna Meryl Streepová, protože byla jednou z nejzanícenějších podporovatelek Hillary na Demokratickém národním shromáždění. 
V přiloženém videu se můžete podívat, jak ke svému projevu nastoupila. Jako šílenec. Z toho se dá snadno odvodit, jak obrovské muselo být její zklamání, když volby nedopadly dle jejího přání! Tito lidé jsou jako děti, kterým seberete hračku…hlavně že se potom vysmíváme Severokorejcům, kteří na povel tleskají nebo pláčou. Ve zfanatizovaném postoji se od nich bohužel podporovatelé Hillary zase tak moc neliší. 
 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!