Musíme změnit naše myšlení! Útoky teroristů jsou impulsem pro civilizovaný svět, jinak to bude jenom horší, varuje Trump!!


  1. Homepage
  2. Musíme změnit naše myšlení! Útoky teroristů jsou impulsem pro civilizovaný svět, jinak to bude jenom horší, varuje Trump!!
image1

Útoky v Německu, Švýcarsku a Turecku otřásly celým světem. V Německu vjel kamion do vánočního trhu – 12 mrtvých! Ve Švýcarsku po střelbě v islámském centru několik zraněných a v Turecku na vernisáži zastřelil policista ruského velvyslance! Donald to vidí jasně, je třeba změnit naše myšlení. V návaznosti na jeho kampaň měl podle nás na mysli konec vítací politiky, důkladné prověřování potenciálně nebezpečných lidí a, třeba v USA, stavbu zdi! Liberální otevřený přístup se totiž civilizovanému světu příliš nevyplácí, útoky teroristů jsou, zvlášť před Vánoci, už skoro každoroční smutná tradice. A to je špatně! Je potřeba nahlas říct, jestli všudypřítomný strach z podobných útoků vůbec vyvažuje aspoň nějaký přínos migrantů! Zatím totiž příliš vidět není. A že se o problémech mlčí neznamená, že nejsou…oné pokřivené politické korektnosti pomalu, ale jistě zvoní hrana i v samotné Evropě. A podobné incidenty to můžou jen urychlit. Nebo jinak – Američané už to pochopili, na co my stále čekáme?!

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!