Michelle Obamová prý nevidí žádnou naději. Podle Trumpa určitě mluvila o minulosti. Budoucnost Ameriky je totiž skvělá!!


  1. Homepage
  2. Michelle Obamová prý nevidí žádnou naději. Podle Trumpa určitě mluvila o minulosti. Budoucnost Ameriky je totiž skvělá!!
4cad75553018d-obama_520x347

Dosavadní stále ještě první dáma, Michelle Obamová, pronesla při rozhovoru s Oprah Winfeyovou: „Teď teprve vidíme, jak vypadá nemít žádnou naději.“ To zní jako další zoufalý výkřik demokratů o tom, že s Trumpem snad přijde minimálně tma, přestane svítit slunce a dojde voda! (A může za to Rusko). Trump se ale nenechal strhnout do žádné nepříjemné konfrontace a na setkání svého Thank you turné, kdy objíždí zemi a děkuje voličům, výrok v Alabamě trpělivě vysvětlil. „Michelle Obamová řekla, že není žádná naděje. Předpokládám, že mluvila o minulosti, ne přítomnosti.“ A doplnil to detaily z přijetí v Bílém domě, které bylo skutečně vřelé: „Jsem přesvědčen, že to prohlášení nemyslela tak, jak se dostalo ven, protože jsme se s ní i Barackem Obamou a mojí ženou setkali v Bílém domě a ona už nemohla být milejší!“ A když dodal, jak vzrušující je být na živu právě teď, protože scénář ještě není napsaný, davy šílely. Nebylo to ale všechno, Trump pokračoval: „Věřím, že máme obrovskou naději! Věci se budou dít tak, jak jste to neviděli celé dekády! Budeme jako země znovu tak úspěšní! Skvělí! Máme obrovský potenciál!“ Přesně to chtějí lidé od politiků slyšet, žádné stěžování a utahování opasků. Čirý entuziasmus je to, co lidem vlévá čerstvou krev do žil! A přesně tohle Donald Trump umí dokonale..

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!