Mediální krajina dozná výrazných proměn, o amerických volbách se manipulovalo i u nás!!


  1. Homepage
  2. Mediální krajina dozná výrazných proměn, o amerických volbách se manipulovalo i u nás!!
a226b82c64e048d28d9d8e89761e39bf_18

Mediální panika stoupá, ale dávno je to jenom komické. Donaldovi to vůbec neubližuje, naopak. Čím víc do něj ti fanatičtí zoufalci šijí, tím víc se ukazuje jako klidný vůdce. To, že si novináře srovná přímo na tiskové konferenci, není na škodu. Dosud byli zvyklí, že mohou být libovolně drzí, to už neplatí. A neplatí toho mnohem víc z jejich dosavadní praxe. To, co udělal BuzzFeed, zveřejněním fabulací, které měly údajně pocházet od tajných služeb a mělo to být ruské kompro, byla svým obsahem skutečně taková Kubiceho zpráva – jméno Trumpa spojené s prostitutkami a bizarním sexem! Teď už ale cokoliv spojené s Ruskem bude bráno jen jako další snůška nesmyslů. Trumpovi tím vlastně novináři nevědomky obrovsky pomohli. Trump přitom na tiskovce řekl, že vždy nabádal všechny lidi kolem sebe, ochranku nevyjímaje, k obrovské opatrnosti, pokud někam cestovali za byznysem. Řekl také, že kamery mohou být dnes všude, tak malinké, že to nemůžete postřehnout a že se opravdu nechce druhý den vidět někde v televizi při čemkoliv dehonestujícím. Už jako realitního magnáta ho totiž mohl někdo chtít vydírat, opatrnost je tedy na místě. 
 
Stejně jako v Americe Trump, u nás dala Rada pro rozhlasové a televizní vysílání za uši České televizi! To, na co jsme celou dobu tady na PalciproTrumpa poukazovali a co nemohl vidět snad jenom slepec, teď už je černé na bílém. ČT během americké volební noci nechutně stranila Hillary! Byla to jasná manipulace veřejným míněním a bude teď zajímavé, jaké z toho odpovědní vyvodí důsledky. Hlavně se ale musíme začít ptát, jak je to potom u ostatních zpráv. Stejně jako strmě padá popularita CNN, dá se to očekávat i u ČT24, protože tyto stanice svoji „objektivitu“ dlouhodobě samy podkopávají. Americký velvyslanec Andrew Schapiro už si balí kufry a uvidíme, zda se nový člověk na ambasádě odrazí i ve vysílání. Předpokládám, že to bude Ivana Trump a předpokládám, že se to na vysílání projeví výrazně. Potom by ale měly na Kavčích horách padat hlavy spolu s omluvou, kam jsme byli mediálně celou dobu tlačeni!

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!