Mediální hra pokračuje: Nepleťme si ale pojmy s dojmy! Pensylvánie už se přepočítat nedá!


  1. Homepage
  2. Mediální hra pokračuje: Nepleťme si ale pojmy s dojmy! Pensylvánie už se přepočítat nedá!
Green Party presidential candidate Jill Stein speaks to supporters during a rally Saturday, Aug. 27, 2016, in Acacia Park, in Colorado Springs, Colo. After the rally she marched with supporters to the All Souls Unitarian Universalist Church where she spoke. (Christian Murdock/The Gazette via AP)

Zelená kandidátka Jill Steinová dál vybírá peníze na přepočet hlasů. Už má přes 7 milionů dolarů! Možná, že kdyby stejně aktivně propagovala sebe samu…kdepak. Dostala jedno procento hlasů, nijak by jí to nepomohlo. Zajímavé je, co se kolem přepočtu zase rozběhlo za hru. Neúspěšní se snaží Trumpovu pozici co nejvíc oslabit, zlehčit, bagatelizovat. Jednou za jeho vítězství můžou ruští hackeři, pak manipulace při sčítání. A média, která Trumpovi od začátku nepřála, samozřejmě dál živí tuto hru na „zmanipulované volby“. Aktuálně jde o státy jako Michigan, Pensylvánie, Wisconsin. To se opakuje donekonečna. Přitom lhůta v Pensylvánii pro podání stížnosti na volby dávno vypršela! Bylo to 21. listopadu, už přes týden tedy novináři dokola opakují nesmysl, aniž by si tuto informaci ověřili. Nebo je to záměr… Jill Steinová má samozřejmě „plán B“ – bude tvrdit, že volby byly nelegální a dál zpochybňovat proces a podávat odvolání. Média budou mít dál o čem psát. Problém ale je, že všichni odpovědní úředníci už se nechali slyšet, že nemají jediný důkaz o nějaké nelegálnosti prezidentské volby. A lhůta, minimálně v Pensylvánii, už prostě vypršela…

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!