L.A. Times Poll: Neuvěřitelné!! Trump má náskok 6 bodů!!!


  1. Homepage
  2. L.A. Times Poll: Neuvěřitelné!! Trump má náskok 6 bodů!!!
160909202711-cnnee-trump-clinton-split-exlarge-169

Komentujeme pro vás:

Je to tak, poslední, jen několik hodin starý průzkum, dává Donaldu Trumpovi 6ti bodový náskok! Při dotazování mezi víc jak 3000 Američany získal téměř 48 %, zatímco Hillary Clintonová lehce přes 42 %. To je opravdu robustní náskok, který jen tak něco nesrazí! To už není přetahování se o 1 procento při statistické chybě 3 procenta. Tohle už je jasné, nezpochybnitelné, vedení. Trumpova podpora narostla o 4 body už minulý týden, zatímco Hillary 3 ztratila. Není za tím nic víc a nic míň než minulost, která, pokud není pečlivě maskovaná, v plné nahotě ukazuje zkorumpovanost celého dosavadního systému.

Původní článek

Republican presidential candidate Donald Trump’s lead is now 5.4 percent over Hillary Clinton in the latest L.A. Times tracking poll.

Trump is now at 47.8 percent while Clinton is at 42.4 percent.

Trump’s support has jumped four points since last week, while Clinton has fallen three points, a seven point net gain.

The USC Dornsife/L.A. Times Poll asks roughly 3000 American citizens each day about the presidential race in order to reflect the political pulse of the country. Results lag events by several days.

http://www.breitbart.com

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!