Kdo jinému jámu kopá…aneb proč budou Demokraté litovat svého volání po vyšetření ruského volebního hackingu


  1. Homepage
  2. Kdo jinému jámu kopá…aneb proč budou Demokraté litovat svého volání po vyšetření ruského volebního hackingu
hillary-clinton-and-vladimir-putin

Písnička o ruském vlivu na volby se vrací jako bumerang. Pořád dokola. A pořád bez důkazů. Jen už se opakuje tak dlouho, že to bylo tak nějak všeobecně akceptováno. Celé je to ale mnohem zajímavější. Podle jednoho důvěryhodného zdroje se do Hillary e-mailů opravdu dostali ruští hackeři. Během toho je ale zároveň hackovala americká NSA. Jinými slovy – co mají teď Rusové, mají také Američani. A vysoká hra pokračuje: NSA nabídla e-maily FBI, která to ale odmítla! Přesto před volbami obnovila vyšetřování jejího tajného e-mailové serveru, aby nakonec vyšetřování vyšumělo do ztracena…

Ví se, že mailů bylo asi 30 tisíc. Ale jen Hillary doopravdy ví, co v nich bylo, protože se nikdy nedostaly ven! WikiLeaks, které zveřejnilo statisíce e-mailů, například šéfa kampaně Demokratů Podesty, nikdy ale nevypustilo jediný e-mail, který by šel od Hillary nebo k ní. Týden před volbami sice slibovalo „Fázi 4“, která měla Hillary definitivně zničit, nikdy k ní ale nedošlo.

Nejpravděpodobnější jsou dvě varianty: buďto Obama Vladimira Putina ostře varoval a ten proto vypuštění mailů dočasně nařídil zastavit. Nebo druhá, a ta je ještě účinnější: pokud Demokraté nepřestanou útočit a mluvit o údajném ruském vlivu, Putina to přestane bavit a e-maily zveřejní. Čeká už jen na vhodnou příležitost – představte si, jak rychle by upoutalo pozornost nás všech vidět, co si Hillary psala o Obamovi, s Obamou, s manželem Billem nebo o darech do jejich Nadace Clintonových. Třeba ze Saúdské Arábie.

Je to časovaná bomba a také je trochu s podivem, že Demokraté jsou v otázce hacknutých e-mailů jako slon v porcelánu. To ale my, příznivci prezidenta Donalda Trumpa, jenom vítáme.

 

 

 

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!