iDNES: Demokrati falšují průzkumy! Chtějí tím odradit Trumpovy voliče!!!


  1. Homepage
  2. iDNES: Demokrati falšují průzkumy! Chtějí tím odradit Trumpovy voliče!!!
3e1619876fc02d83e2d86bc162cba9cd

Komentujeme pro vás:

Podle Trumpa mají průzkumy odradit jeho stoupence od účasti ve volbách – pokud si totiž budou myslet, že nemá šanci, nepůjdou to ani zkusit. Přesně to je záměr, proč průzkumy favorizují Hillary. Donald Trump ale napadl věrohodnost průzkumů veřejného mínění, které rovnou označil za zfalšované. A není divu, po únicích WikiLeaks, kde se ukázalo, že většina médií je zaplacená ve prospěch Clintonové, potom Trump řekl, že ještě uvidí, zda vůbec uzná výsledek voleb. Sám sebe označil za pana Brexita, kde také vypadali odpůrci vystoupení Británie z EU v jasné převaze – a nakonec zírali s otevřenou pusou. Uniklo i video, kde se lidé okolo demokratické strany domlouvali, jak budou převážet voliče ze státu do státu. Sám Trump rovněž upozornil na miliony mrtvých duší, které jsou ale stále zaregistrovány a mohou volit! Volby jsou za 15 dní a je to stále napínavější…

 Původní článek

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump napadl věrohodnost průzkumů veřejného mínění, které většinou dávají víc nadějí na úspěch jeho demokratické soupeřce Hillary Clintonové. Podle Trumpa mají průzkumy odradit jeho stoupence od účasti ve volbách.

Průzkumy jsou falešné, napsal v pondělí newyorský miliardář na Twitteru. Na vině jsou podle něj demokraté, kteří touto cestou usilují o omezení Trumpovy podpory ve volbách. Pro své tvrzení republikánský kandidát nepředložil žádné důkazy.

Předvolební průzkumy se v USA prakticky denně mění, ale velká většina z nich dává větší šance na vítězství Clintonové. Víkendový průzkum televize ABC ukázal na dvanáctiprocentní náskok Clintonové, pondělní průzkum serveru FiveThirtyEight dává demokratické kandidátce převahu sedmi procent. Server RealClear Pollitics spočítal průměr z devíti celostátních průzkumů a dospěl k hodnotě 6,1 procenta pro Clintonovou.

„Zcela upřímně řečeno, výsledek nemůžeme znát s absolutní přesností dřív, než se sečte 100 procent odevzdaných hlasů,“ upozornil v pondělí server The Huffington Post. „Shoda velkého počtu průzkumů ale napovídá, že se velmi blíží realitě,“ napsal server.

Trump škodí rodině. Lidé bojkotují značku Ivanky Trump

Obvinění ze sexuálního obtěžování, které proti Trumpovi v minulých týdnech vznesla řada žen, poškozují podnikání jeho dcery Ivanky. Podle britského bulvárního listu The Daily Mail ženám vadí, že podporuje kampaň svého otce i přesto, že na videu z roku 2005 se chlubil, že si s ženami může dělat co se mu zlíbí.

Čím dál více žen proto bojkotuje módn íznačku Trump Collection. Některé z nich vyzývají velké obchodní řetězce, jako například Bloomingdale’s, Nordstrom a Macy’s, aby její kolekci oblečení, šperků a módních doplňků neprodávaly.

„Pokud by Ivanka přestala podporovat kampaň svého otce, tak bych její značku nebojkotovala,“ řekla listu The Guardian Shannon Coulterová, která začátkem října apelovala na Američany, aby si věci od Trump Collection nekupovali. „Něco se pro mě změnilo, když unikla ta videonahrávka,“ vysvětlila.

Výzvu k bojkotu na internetu podpořilo přes 50 000 lidí. Jsou mezi nimi i známé osobnosti, jako například herečka Laura Silvermanová. Většina módních řetězců se k výzvě Coulterové nevyjádřila. Nordstrom však listu The Guardian řekl, že nemá v plánu kolekci Trumpové stáhnout z nabídky.

Trumpová, která je dcerou Trumpa a jeho první manželky Ivany, rozené Zelníčkové, označila nahrané komentáře svého otce za urážlivé a nevhodné. Narážky odpůrců, které se o ní vyjadřovaly jako o hybné síle Trumpovy kampaně, odmítá.

Trumpovy obchodní partneři utrpěli od začátku volební kampaně nemalé ztráty, ale podnik jeho dcery nadále roste, uvedl v analýze magazín Forbes. Roční příjem Trump Collection v roce 2015 přesáhl 100 milionů dolarů (téměř dvě a půl miliardy korun). Minulý týden Trumpová naznačila, že zprávy o klesajících příjmech jejích podniků jsou nepravdivé.

www.idnes.cz

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!