FoxNews: Trump znovu posiluje, Clintonová už táhne méně, ukazují průzkumy


  1. Homepage
  2. FoxNews: Trump znovu posiluje, Clintonová už táhne méně, ukazují průzkumy
1475873110645

Komentujeme pro vás:

Donald Trump přitahuje lidi, kteří jsou naštvaní na současný stav. V průzkumu to dělá hodně. A vy to dobře víte, jsou to stejně smýšlející lidé jako vy! Zatímco ještě v půlce září byl rozdíl tří bodů, teď už to jsou jen dva a to jste mohli na mnohých serverech číst, jak Hillary vyhrála první debatu. Teď už to tak zdaleka nevypadá, a to nás čekají ještě dvě. Kdyby opravdu vyhrála, vede o 10 bodů, a ne že bude -1. Trumpova hlavní výhoda je v zájmu a nadšení,
jeho voliči prostě chtějí změnu!
 Původní článek

Hillary Clinton is ahead of Donald Trump by 44-42 percent in a new national Fox News Poll.  That’s a two-point edge among likely voters for Clinton.  She was up by three points last week (43-40 percent) and by one point in mid-September (41-40 percent).

Third party candidates Gary Johnson (6 percent) and Jill Stein (2 percent) are in single digits.

In the head-to-head matchup, Clinton tops Trump by 48-44 percent.  It was 49-44 percent last week.  Her lead is within the poll’s margin of error in both the two-way and four-way race.

The GOP nominee has the advantage in interest and enthusiasm.  Among those backing Trump, 57 percent are “extremely” interested in the election, and 70 percent support him “strongly.”  Among Clinton backers, it’s 50 percent “extremely” interested and 57 percent “strongly.”

www.foxnews.com

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!