Echo24: Hillary měla špióna v CNN!! Komentátorka jí vyzradila otázky před debatami!!


  1. Homepage
  2. Echo24: Hillary měla špióna v CNN!! Komentátorka jí vyzradila otázky před debatami!!
150707152605-02-hillary-interview-cnn-0707-full-169

Komentujeme pro vás:

Poděkujme WikiLeaks, jinak by to zůstalo schováno pod pláštíkem konspiračních teorií a příznivci by jásali, jak je Clintonová připravená a Trump nemožný. Jenže je to samozřejmě úplně naopak. Hillary přesně věděla, na co se jí budou ptát, její týmy ji proto připravovaly dlouho dopředu. Je to tedy takové divadlo pro televizní diváky. Oč přesvědčivější a spontánnější byl Donald Trump, který mluvil sám za sebe, a i tak ji porazil! Nemá-li tedy Hillary otázky předem, zdaleka nebude tak obratným řečníkem. Domeček z karet se drolí dál a dál. Podle posledního průzkumu médií stranících Clintonové už dokonce Donald Trump o 1 bod vede!!

Původní článek

Americká zpravodajská televize CNN vyjádřila krajní znepokojení nad chováním své bývalé komentátorky Donny Brazileové, která prý nejméně dvakrát předem informovala volební štáb Hillary Clintonové o možných otázkách, jež padnou v předvolebních debatách. CNN dnes oznámila, že před dvěma týdny přijala výpověď novinářky, která je zároveň prozatímní šéfkou Demokratického národního výboru (DNC), nejvyššího stranického orgánu demokratů.

O údajném selhání, které Brazileová popírá, se CNN dozvěděla z dalšího souboru elektronické pošty Johna Podesty, vedoucího volebního štábu Clintonové. Jeho korespondence se postupně objevuje na investigativním webu WikiLeaks. V červenci, kdy se Brazileová stala šéfkou DNC, televize CNN platnost její pracovní smlouvy pozastavila.

K vyzrazení pravděpodobných otázek došlo podle Podestovy pošty naposledy letos v březnu. Otázky měly padnout na shromážděních, která CNN pořádala a přenášela. Varování mohlo demokratické kandidátce usnadnit reakci na obtížné dotazy.

CNN v pondělí oznámila, že k žádnému podkladovému materiálu o volebních debatách neměla Brazileová přístup. Sama Brazileová zaslala televizní stanici vzkaz, v němž vyjadřuje svým bývalým kolegům vděk za spolupráci.

www.echo24.cz

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!