E15: Putin: Obvinění z ovlivňování voleb jsou jen hysterie, která odvádí od vnitřních problémů!


  1. Homepage
  2. E15: Putin: Obvinění z ovlivňování voleb jsou jen hysterie, která odvádí od vnitřních problémů!
putin-democracy

Komentujeme pro vás:

Ruský prezident Vladimir Putin opakovaně odmítl tvrzení, že Rusko se snaží ovlivnit prezidentské volby v USA. Prohlásil to během projevu na konferenci v jihoruském Soči. „Ve Spojených státech byla vyvolána hysterie, že Rusko ovlivňuje americké prezidentské volby,“ řekl s tím, že je to jen úskok, který má zakrýt fakt, že americké politické elity nemají žádné řešení vážných problémů, jako jsou státní dluh či kontrola zbraní. „Je mnohem snazší odvést pozornost lidí takzvanými ruskými hackery, špióny a vměšováním,“ řekl Putin. Hillary Clintonová několikrát prohlásila, že Donald Trump je Putinovou loutkou. On přitom jen dokola prohlašuje, že víc než ve válčení vidí budoucnost ve spolupráci. Během poslední debaty taky konstatoval, že Hillary Putina nesnáší proto, že je mnohem chytřejší a schopnější než ona. A že ji a Obamu v Sýrii s Asadem doběhli.

Původní článek

Ruský prezident Vladimir Putin opět odmítl tvrzení, že Rusko se snaží ovlivnit prezidentské volby ve Spojených státech. Taková obvinění považuje za hysterická. Putin to prohlásil v projevu na konferenci mezinárodního Valdajského diskuzního klubu v jihoruském Soči.“Ve Spojených státech byla vyvolána hysterie, že Rusko ovlivňuje americké prezidentské volby,“ řekl s tím, že je to jen úskok, který má zakrýt fakt, že americké politické elity nemají žádné řešení vážných problémů, jako jsou státní dluh či kontrola zbraní.

„Je mnohem snazší odvést pozornost lidí takzvanými ruskými hackery, špióny a vměšováním. Opravdu si někdo myslí, že by Rusko mohlo jakkoli ovlivnit volbu amerického národa? To je snad Amerika nějakou banánovou republikou? Amerika je velká mocnost,“ dodal.

Putin také hovořil o tom, že jisté kruhy na Západě se snaží zveličit Rusko jako hrozbu, aby se tím zajistily vysoké výdaje na zbrojení a aby vyzdvihly vlastní významnost.Vláda USA na počátku října veřejně obvinila Rusko z hackerských útoků na servery Demokratické strany a z pokusů ovlivnit prezidentské volby ve Spojených státech. Moskva se následně proti nařčením ohradila a učinil to i Putin, který osočení Ruska označil za předvolební rétoriku Bílého domu a za snahu administrativy dosluhujícího prezidenta Baracka Obamy odvést pozornost od vlastních problémů.

V listopadových volbách se o americký prezidentský úřad utkají demokratka Hillary Clintonová a republikán Donald Trump. Trump v televizní debatě s Clintonovou prohlásil, že vůbec není jisté, že počítačové útoky podniklo Rusko. Clintonová zase varovala, že Putin chce v Bílém domě loutku. Trump odmítl, že by se mohl stát loutkou, a prohlásil, že se šéfem Kremlu chce spolupracovat.

www.e15.cz

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!