Donald Trump a daně? Vyřešeno


  1. Homepage
  2. Donald Trump a daně? Vyřešeno
donald_trump_1040-620x412dane

Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. Na Donalda Trumpa se takových holí našlo mnoho, protože má spoustu aktivit. A hodně vydělává. A hlavně – stal se nejmocnějším mužem planety, a to hodně lidí opravdu těžko rozdýchává. Jeho daně se propíraly snad ze všech stran, nikdy ale nedělal nic nelegálního. Naopak, jeho America First mu můžeme s klidem věřit, protože dřív to byla The Trump Organization First!

A jako šéf firmy logicky dělal vše pro maximalizaci zisků, od toho podnikání je, vše ale zcela v mezích zákona! Televize MSNBC teď navíc zveřejnila jeho daňové přiznání z roku 2005. A světe div se – Trump vydělal 153 milionů dolarů a na daních zaplatil 36 milionů! Takže žádné obcházení, žádné úlevy. Normálních 25 %, jako všichni. Jediný důvod, proč Trump zveřejnit tyto údaje nechtěl, byl probíhající audit.

Takže, „Trumpobijcům“ zmizela další hůl. Kolik podobných mediálních iluzí už se od voleb rozplynulo? Nepočítaně. Trump je nezastavitelný!

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!