Dočkali jsme se! Cesta k americkému úspěchu se otevřela!! Donald J. Trump složil slib a je 45. prezidentem USA!!!


  1. Homepage
  2. Dočkali jsme se! Cesta k americkému úspěchu se otevřela!! Donald J. Trump složil slib a je 45. prezidentem USA!!!
trump-inauguration_c1828424-df32-11e6-8bc2-389d9c78b3df

Slova nejsou potřeba, kdo si to nenechal ujít a sledoval inaugurační obřad živě, ten ví!

Byla čest sledovat velkolepost a úctu, jakou prezident zasluhuje. Nejprve přísahal Trumpův viceprezident Mike Pence a hned po něm sám

PREZIDENT DONALD J. TRUMP

Pane prezidente Donalde Trumpe, těšíme se na Vás a vkládáme do Vás velkou naději pro tento svět!

Obrovská energie! Jako by předvolební kampaň nikdy neskončila! Když po složení slibu Donald Trump přistoupil k mikrofonu a začal svůj projev, bylo jasné, že to myslí s USA naprosto vážně a jeho projev tomu odpovídal. Doslova nabíjel entuziasmem! Trumpova řeč byla plná poselství, plná hesel, srozumitelná úplně pro všechny. Zkrátka Trump, jak ho známe a máme rádi! Aplaudujícím davům zopakoval všechny základní teze svého programu, jako je “Amerika na prvním místě” nebo “Kupuj americké, zaměstnej Američana”. Obnova pracovních míst, bezpečných hranic. Máme se na co těšit. Trump chce podpořit vzdělání a zároveň vyhlásil boj drogám, zmínil americkou účast ve světě a vyhlásil válku radikálnímu islámskému teroru, který vymaže z povrchu zemského. Také řekl, že odteď bude za Američany bojovat každým nadechnutím. “Když otevřete své srdce vlastenectví, není tam žádné místo na předsudky,” řekl Trump. Odteď už se chce dívat jen dopředu, na lepší zítřky! A my se budeme dívat s ním! Make America Great Again!!

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!