Děsivé čtení: Na protesty proti Trumpovi existuje manuál! Ještě někdo věří, že jde „aktivistům“ o společenské ideály?!


  1. Homepage
  2. Děsivé čtení: Na protesty proti Trumpovi existuje manuál! Ještě někdo věří, že jde „aktivistům“ o společenské ideály?!
gjgp-php

Skupina aktivistů blízká Obamovi trénuje desetitisíce agitátorů, kteří mají vyvinout tlak na republikánské zákonodárce! První zkouškou bude ObamaCare. Systém zdravotní péče, který Trump nařídil okamžitě zrušit, hodlají bránit vlastními těly. Skupina založená Obamou, která si říká „Organizing for Action“ (OFA), distribuuje tréninkové manuály pro anti-Trumpovské aktivisty, kterými jim radí, jak šikanovat zákonodárce. Pomocí důmyslně-otravných plánů chce OFA dosáhnout toho, aby republikánští zákonodárci stáhli podporu rušení ObamaCare, omezení imigrace a stavby hraniční zdi s Mexikem.

V nejnovějším příspěvku na Facebooku OFA vyzývá aktivisty, aby republikány obtěžovali až do 26. února, kdy se vrací do svých domovských okrsků. Tam mají být k dispozici voličům a také se účastní například jednání na radnicích. Manuál radí, aby aktivisti na radnice chodili nenápadně, tiše a neseděli na jednom místě, naopak se rozprostřeli po zasedací místnosti, aby vzbudili dojem mnohem větší účasti. Mají také klást nepřátelské otázky a hlasitě pískat, pokud nebudou dostávat správné odpovědi! Není to všechno. 

Dalším cílem je hlavní Trumpův poradce Steve Bannon. Aktivisti mají dle manuálu zaplavit zákonodárce telefonáty a e-maily požadující Bannonovu rezignaci. Skript dokonce radí, co mají volající říkat: „Mám upřímný strach, že známý rasista a antisemita bude pracovat jen pár kroků od Oválné pracovny…Je záležitostí všech, pokud člověk, který podporoval bělošskou nadřazenost, slouží jako poradce prezidentovi.“

O vysoké profesionalitě svědčí to, že aktivisté absolvují šesti-týdenní tréninkový program podobný tréninku, kterým Obama prošel v Chicagu, jako komunitní organizátor. V tuto chvíli má OFA přes 250 poboček a 60.000…a to už jsou děsivá čísla! Už dřív jsme psali, že demokracie možná narazila na svůj strop. Tohle vypadá skoro jako začátky občanské války. Už během kampaně jsme psali o bojůvkách, které po vzoru SA chtěly narušovat Trumpovy meetingy. Hodně lidí má v současném světě k dispozici obrovské finanční prostředky a dostávat se k moci „obyčejnými“ volbami už jim zřejmě připadá jako nuda…

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!