Demokrati se pořád ohání Ruskem, Obama by přitom rád byl jako Putin – potřetí prezidentem!! Kdyby mohl, kandidoval by znovu. Trump vzkazuje jasné NE!


  1. Homepage
  2. Demokrati se pořád ohání Ruskem, Obama by přitom rád byl jako Putin – potřetí prezidentem!! Kdyby mohl, kandidoval by znovu. Trump vzkazuje jasné NE!
image1

Paradoxy amerického politického světa asi nikdy nekončí. Do voleb prý zasáhli ruští hackeři, když zveřejnili maily z komunikace týmu Clintonové. Zásadní ale byl přece obsah e-mailů a také její ilegální privátní server ve sklepě. No, to nechme FBI. Teď se pro změnu odcházející prezident Obama nechal slyšet, že by určitě vyhrál třetí termín! To jsou choutky kritizovaného Putina, kterého na chvíli nahradil v roli prezidenta současný premiér Medvěděv, protože ústava nedovolovala tři funkční období po sobě. Ta americká to má stejně. Obama v rozhovoru prohlásil, že během setkání s lidmi po celé zemi se dokonce i těm, kteří s ním nesouhlasili, líbila jeho vize a směr, kterým zemi posouval. Donald Trump si to ale nemohl nechat ujít a okamžitě tweetnul: „Prezidet Obama řekl, že si myslí, že by proti mě vyhrál. Možná to řekl, ale já říkám V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ! Odchod firem (a pracovních míst), Islámský stát, ObamaCare, atd atd.“ Tím dal jasně najevo, že s Obamou by žádná změna nebyla možná a do 160 znaků výstižně napsal hlavní bolístky Obamovy administrativy. Také Obamův viceprezident Joe Biden si v jiném rozhovoru kopnul do vlastní strany s tím, že se mezi demokraty vloudilo „trochu elitářství.“ Připomněl sledování Trumpova volebního tažení v Pensylvánii nedaleko místa, kde vyrůstal: „Jsou to všechno lidi, se kterými jsem vyrůstal. Jsou to jejich děti. A nejsou to rasisté. Nejsou to sexisté. Ale my jsme s nimi nemluvili,“ prohlásil Biden. Oproti Obamovi, který neúspěch Hillary omlouval třeba i špatným demografickým rozložením voličů, řekl Biden nahlas, proč je prezidentem Donald Trump, a ne Hillary Clintonová. 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!