DailyCaller: Agenty FBI rozladil vlastní ředitel, bránil vyšetření Clintonové


  1. Homepage
  2. DailyCaller: Agenty FBI rozladil vlastní ředitel, bránil vyšetření Clintonové
hillary-clinton-email2

Komentujeme pro vás:

Skandál s e-mailovým serverem se dál rozrůstá. Spolčení estabilishmentu se slavnou FBI brání vyšetřování. Agenti nesměli její dům ani prohledat! Zákaz přišel přímo od ředitele! Mailový server byl přitom ve sklepě…
Případ se ani nedostal před Velkou porotu, což je velmi nestandardní. Ta , složená z 23 lidí, by totiž v souladu s judikaturou Spojených států by měla prověřit důvody pro vznesení obvinění vůči osobě a rozhodnout, a zda se má vůči obviněnému začít soudní  proces.

 Původní článek

Ředitel Federálního úřadu pro vyšetřování James Comey se snažil zabránit vyšetřování případu e-mailů Hillary Clintonové, uvedla publikace Daily Caller s odkazem na zdroje v FBI.

„Jedná se o klasický případ, ve kterém je nutné shromáždit Velkou porotu, ale to nebylo provedeno. Je to otřesné,“ řekl naštvaně jeden ze zvláštních agentů úřadu.

Za udivující označil fakt, že úřad vyšetřování neprohledal dům Clintonové během šetření, ačkoli se toto opatření přijímá ve všech případech.

„Mluvili jsme o tom v kanceláři, ale nevíme, kam až je Comey schopen zajít.“

Všichni vyšetřovatelé se shodli, že v případu bylo mnoho důvodů pro začátek procesu, ale Comey „stál v cestě“, řekl publikaci další agent.

Také popsal jako „absurdní“ skutečnost, že případ Clintonové nebyl postoupen před Velkou porotu.

V souladu s judikaturou Spojených států by měla takzvaná Velká porota složená z 23 lidí prověřit důvody pro vznesení obvinění vůči osobě a rozhodnout, a zda se má vůči obviněnému začít soudní  proces.

www.ac24.cz

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!