Co se to děje?? ptá se Trump. Demokrati ani nepustili FBI k počítačům, odkud je tedy informace o hackerech?! Nebýt Trumpa, dál žijeme ve virtuální realitě!!


  1. Homepage
  2. Co se to děje?? ptá se Trump. Demokrati ani nepustili FBI k počítačům, odkud je tedy informace o hackerech?! Nebýt Trumpa, dál žijeme ve virtuální realitě!!
maxresdefault

O předvolební kampani se říkalo, že byla zdaleka nejšpinavější v historii amerických předvolebních kampaní. Co se v tom případě bude říkat o mezičase volby-inaugurace? V plné nahotě se odkrývá způsob, jakým politici a média lidi doteď manipulovali!! Je to sice pořád dokola, ukazuje to ale na naprostou nekompetentnost novinářů, kteří měli být hlídacím psem demokracie. Jsou to jen slouhové vrstvy, která je u moci, nic jiného. Jednou za čas se vybere osoba, kterou mediálně „popraví“, aby se ukázalo, jak tu demokracii hlídají. Psi sice štěkají, ale karavana táhne dál. A poslední hra kolem ovlivňování voleb Ruskem je dalším hřebíčkem do mediální rakve CNN a podobným. Nečekají totiž, že někdo vůbec bude jejich tvrzení rozporovat. A když je to navíc nový prezident USA, je to už opravdu na pováženou. Ve světě, kde nakonec můžeme věřit jen tomu, co opravdu vidíme na vlastní oči, ztrácí klasická média význam. Aby toho nebylo málo, Demokratická strana vůbec nepustila FBI ke svým počítačům!! Donald Trump se logicky ptá, jak tedy můžou mluvit o hackerech, když nepožadovali ani vyšetřování? Co se to dějě?? Nebo NBC a její exkluzivní informace z přísně tajné zprávy pro Obamu?! O Česku se říkalo, že jsme země, kde se všechno vykecá. Evidentně v tom ani zdaleka nejsme sami. Buďme rádi za někoho, kdo není insiderem ani slouha současného estabilishmentu a nemusí se na nikoho ohlížet. Jinak bychom z toho prolhaného mediálního marastu nikdy nevybředli! Takže, Trump sice mluvil o vysušení washingtonské bažiny, ta mediálně-mainstreamová to potřebuje zrovna tak! Jeho twitter je geniálním způsobem, jak komunikovat, protože si ani nechceme představit, jak moc by byla jeho prohlášení překrucována, pokud by je dál prezentoval klasickou cestou. Už dost!

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!