Clinton News Network znovu v akci: ohánějí se neznámými „volebními experty“!


  1. Homepage
  2. Clinton News Network znovu v akci: ohánějí se neznámými „volebními experty“!
Republican presidential candidate Donald Trump is introduced during the CNN presidential debate at The Venetian Las Vegas on December 15, 2015 in Las Vegas, Nevada. (Ethan Miller/Getty)

CNN, stanice přezdívaná kvůli těžko skrývané podpoře Hillary Clintonové Clinton News Network, má za sebou další přešlap. Jedna z prezidentských kandidátek Jill Steinová chce nechat přepočítat hlasy v několika státech a vybírá na to peníze. Tým Clintonové ji v tomto úsilí začal podporovat a rovněž chce hlasy v Michiganu, Pensylvánii a Wisconsinu nechat prověřit, prý z obavy o ovlivnění a napadení hackery. CNN ovšem dál manipuluje veřejné mínění, když tvrdí, že jistí „volební experti“ volební tým Clintonové upozornili na to, že klíčové okrsky v jednotlivých státech jsou zřejmě hacknuté. Nedodává už, že tito údajní experti jsou jen okrajová skupina, která pouze spekuluje! Těmto médiím jistě snaha o přepočítání vlila čerstvou krev do žil, zapomínají ale, proč Donald Trump vyhrál. Jejich už tak nízké renomé mezi občany bude po přepočítání ve prospěch Donalda Trumpa v záporných hodnotách….

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!