Bloomberg: Zpověď prodejce triček a suvenýrů: Lidé na Trumpových mítincích jsou srdeční, usmívají se!


  1. Homepage
  2. Bloomberg: Zpověď prodejce triček a suvenýrů: Lidé na Trumpových mítincích jsou srdeční, usmívají se!
150916164104-trump-merchandise-780x439

Komentujeme pro vás:

Víc než průzkumy vypovídá o výsledku voleb nálada sálající přímo z příznivců. Nakai Ogletree objíždí předvolební mítinky a prodává trička, kšiltovky nebo samolepky se slogany a hesly kandidátů. A nabízí jednoduché srovnání. Zatímco na mítincích Hillary vydělá kolem 50 dolarů, na těch Trumpových je to kolem 2000 dolarů!! Z toho je jasně vidět, kdo je skutečný vlastenec a kdo jde na mítink, protože „to někde četl“ nebo šel zrovna kolem. Nakai také vypráví, že zatímco na Trumpových akcích jsou lidé srdeční, usmívají se a ptají, jak se má, příznivci Clintonové jsou chladní, lakomí a při pohledu na tričko s její podobiznou za 20 dolarů prohlásí – „Co si sakra myslíš?? Pracuju 40 hodin týdně!!“ Hillary se navíc s lidmi schází v menších fastfoodech, zatímco Donaldovi příznivci naplní celý hangár. Někdy má větší vypovídací hodnotu nezávislý pohled prodejce suvenýrů, než zaplacených médií, která stále doufají, že protlačí zkorumpovanou Hillary. 

Původní článek

Over the last year, Nakai Ogletree has been to more than 200 political rallies. Sometimes more than one in a day.

The 41-year-old from Cleveland has been interviewed by Ukrainian television, shooed off grounds by “a knucklehead cop” in New Hampshire, and witnessed face-offs between Trump supporters and Black Lives Matter activists. He’s probably seen more of the front lines of this election than any Americans who aren’t reporters or political operatives.

And he’s made a lot of money off it: thousands per rally. “The best part is that I’ve been so busy I haven’t even had time to spend it.”

Ogletree is a merch dealer, one of a loose-knit circuit of mostly black, independent vendors who have spent the 2016 election crisscrossing the country, following the major party candidates from event to event, hawking T-shirts, pins, hats to their supporters. Of the 200-plus rallies he’s attended, only about 40 have been gatherings for Sanders or Clinton. The lopsided ratio is partly because Trump has been the rallyingest presidential candidate in recent memory („He’s been flooding the market,“ says Liberty Sibon George, another vendor), but also partly because the Republican nominee’s followers are a far better customer base.

“At one Trump rally, I make probably $3,000, $4,000,” Ogletree says. “I’ve been to many Hillary rallies and made, like, $60. The whole rally. I’m talking with, like, 3,000 people.”

www.bloomberg.com

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!