Blesk: Trumpova tchyně: Útočí na něj z mnoha stran, ale je hodně silný


  1. Homepage
  2. Blesk: Trumpova tchyně: Útočí na něj z mnoha stran, ale je hodně silný
jb61adfc_50332593

Komentujeme pro vás:

Maminka jeho první manželky Ivany Marie Zelníčková odvolila o víkendu doma ve Zlíně. Protože je jí už 90, přišli z volební komise až k ní domů. Cestu do USA ale počátkem listopadu ještě zvládne, chce přece být i u amerických voleb! Trumpovi drží palce, je jí jasné, že proti němu útočí téměř všichni. Kampaň sleduje velmi bedlivě, nenechá si ujít ani druhou debatu, přestože u nás začíná až ve 3 ráno!
 Původní článek

Volila v pohodlí domova, komise jí přinesla volební urnu až domů, do upraveného bytu ve Zlíně. Marie Zelníčková (90), matka Ivany Trump (67) a tchyně kandidáta na amerického prezidenta Donalda Trumpa (70), je pořád plná elánu a v jednom »volebním« ohni.

„V jednom ne, spíše ve dvou,“ směje se stále vitální dáma, která žije střídavě ve svém Zlíně a v Americe. Ponejvíce v New Yorku. „Volila jsem hlavou i srdcem, máme krásný kraj a hlas jsem dala tomu, kdo o něj má zájem a už v minulosti prokázal, že mu jde o jeho zvelebení,“ objasnila svou včerejší volbu.

Paní Marie má značný přehled i o blížících se volbách ve své druhé vlasti. „Je tu druhé kolo předvolební diskuse, v noci na pondělí se chci dívat. Donald se nesmí nechat znervóznit, útoky se na něho valí z mnoha stran, ale on je hodně silný, věřím mu,“ dívá se do budoucna jeho tchyně.

Do New Yorku se vydá začátkem listopadu. „Musím tam stihnout finále. Ale řeknu vám jedno: i když by Donald nevyhrál, bude to zase on. Vždycky mu říkám, Done, aspoň můžeš zase hrát svůj milovaný golf,“ směje se paní Marie a už teď se těší na tři vnoučata a osm pravnoučat.

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!