BLESK: Prohra Hillary!! Demokrati už si dělají ALIBI!!!


  1. Homepage
  2. BLESK: Prohra Hillary!! Demokrati už si dělají ALIBI!!!
putin_trump-620x4121

Komentujeme pro vás:

Jak jinak vysvětlit výzvu demokratických kongresmanů Rusku, aby přestalo ovlivňovat americké volby? Je to jasné alibi. Donald Trump už několikrát prohlásil, že Putin je mnohem lepší vůdce než Obama. V projevu taky vyzval ruské tajné služby, aby našly 30 000 údajně smazaných e-mailů Hillary a podivil se nad tím, jak někdo, kdo používá freemail k úkolování FBI a CIA, vůbec může do tzv. situační místnosti, kde se řeší naprosto zásadní bezpečnostní otázky. Demokrati si zkrátka připravují půdu na to, že až prohrají, budou z toho vinit Rusko.

Původní článek

Skupina vlivných demokratických členů amerického Kongresu ve čtvrtek obvinila Rusko z pokusů o ovlivnění listopadových prezidentských voleb. Senátorka Dianne Feinsteinová a poslanec Adam Schiff, oba z výborů pro kontrolu zpravodajských služeb, vyzvali prezidenta Vladimira Putina, aby tyto pokusy zastavil.

„Ze závěrů, které máme k dispozici, vyplývá, že ruské zpravodajské agentury se usilovně a koordinovaně snaží ovlivnit volby v USA,“ uvádí se v neobvykle ostře formulovaném prohlášení. Prezidentské volby se v USA uskuteční 8. listopadu a utkají se v nich demokratická kandidátka Hillary Clintonová a její republikánský soupeř Donald Trump.

Činitelé Bílého domu už novináře několikrát informovali o zjištění, že Rusko nebo jeho spojenci jsou odpovědní za hackerské útoky na servery amerických politických stran. Veřejně ale vláda Baracka Obamy Moskvu neobvinila. Rusko se k žádným podobným aktivitám nehlásí a podíl na nich odmítá.

Podle Feinsteinové a Schiffa se Rusko snaží zpochybnit bezpečnost amerických voleb. Příkazy k takovým pokusům prý mohly přijít jen z velmi vysokých kruhů. „Vyzýváme prezidenta Putina, aby okamžitě takové aktivity zakázal. Američané nestrpí, aby se jakákoli cizí vláda pokoušela naše volby ovlivnit. Doufáme, že Američané společně ruské snahy odmítnou,“ uvádí se v prohlášení členů Kongresu.

www.blesk.cz

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!