Bažinu už vysušit nechce, změnil náhled i na další volební témata, říká Trumpův poradce. Přečtěte si, jak to prezident vysvětluje voličům!


  1. Homepage
  2. Bažinu už vysušit nechce, změnil náhled i na další volební témata, říká Trumpův poradce. Přečtěte si, jak to prezident vysvětluje voličům!
donald-trump-cartoon-luckovich

Donald Trump zvolil jako zvolený prezident odlišný tón, než měl v kampani, a svůj slib, že vysuší washingtonskou bažinu, by mohl upozadit. Ve veřejnoprávním rádiu NPR to řekl Newt Gingrich, bývalý předseda Sněmovny reprezentantů a Trumpův výrazný podporovatel. Podle něj teď Trump říká, že fráze s bažinou byla roztomilá, ale dál ji používat nechce. Gingrich ale říká, že spojení „vysušit bažinu“ názorně ilustruje problém, protože všichni aligátoři ve městě nenávidí představu vysušené bažiny. „Ale, víte, on je můj vůdce, a pokud rozhodne upustit od sušení bažiny a aligátora, upustím od sušení bažiny a aligátora,“ řekl Gingrich. Uvědomují si to i Trumpovi voliči, a Gingrich jako jeden z blízkých poradců samozřejmě také zaznamenal Trumpovu změnu postoje. „Možná se domnívá, že jako prezident, jako příští prezident Spojených států, že by měl být nepatrně důstojnější než mluvit o aligátorech v bažinách,“ řekl Gingrich. Během děkovného turné Trump uznal, že od volebního vítězství jsou jeho stoupenci víc bezstarostní. „Lidi, vy jste byli brutální, násilní, křičící “ Kde je zeď? Chceme zeď!“ Křičící „Vězení! Vězení! Zabásnout!“ Neblázněte. Myslím – byli jste hnusní a zlí a zvrácení a chtěli jste vyhrát, že jo? “ řekl Trump během zastávky na Floridě minulou sobotu. „Ale teď už jste dozráli a jste v pohodě a nejste zdaleka tak zlí nebo násilničtí, že ne? Protože jsme vyhráli, ne?“ dodal Trump. Snad se s tím voliči spokojí, a nevezmou to jako další klasický příklad politické otočky, kdy v kampani je možné říkat téměř vše…

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!