Akta X americké politiky: Tam někde venku je pravda. Šéf FBI chtěl o ruském vlivu říct Američanům už mnohem dřív…


  1. Homepage
  2. Akta X americké politiky: Tam někde venku je pravda. Šéf FBI chtěl o ruském vlivu říct Američanům už mnohem dřív…
FILE - In this Sept. 27, 2016 file photo, FBI Director James Comey testifies on Capitol Hill in Washington. The longtime Hillary Clinton aide at the center of a renewed FBI email investigation testified under oath four months ago she never deleted old emails, despite promising in 2013 not to take sensitive files when she left the State Department.  (AP Photo/Pablo Martinez Monsivais, File)

…ale Obamova administrativa ho zastavila! Stejní Demokrati, kteří teď křičí, že Trumpovi pomohl k moci Putin, čekali se zveřejněním až po volbách. Vysvětlení je snadné, pokud by vyhráli, nic by se nezveřejňovalo. Stále se ale s prohrou nesmířili, a proto hledají viníka v každé misce s rýží. Nebo spíš talíři s pirožky. Šéf FBI James Comey totiž podle zjištění Newsweeku už v létě přišel s listem papíru, kde na ruské vměšování poukazoval. Zda byly podklady pravdivé či nikoliv se samozřejmě nedozvíme, dozvěděli jsme se ale, jak to celé bylo. Comey přišel do Bílého domu loni v červnu nebo červenci. V „Situation room“, místnosti, odkud se rozhodují nejtajnější vojenské operace, se svými poznatky seznámil několik ministrů Obamovy vlády. Ti mu ovšem zveřejnění zamítli, protože chtěli přijít s „koordinovanou zprávou“. No, jak víme, žádná taková zpráva nakonec nikdy nevznikla, zůstalo u domněnek a falešných obvinění. Demokrati ovšem tento draft FBI vynesli na světlo krátce po prohraných volbách, kdy se všemožně snažili svůj neúspěch omluvit a ospravedlnit.

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!