Aeronet: První obviněná prezidentka v historii? Její privátní server hackli nejméně 5x!!!


  1. Homepage
  2. Aeronet: První obviněná prezidentka v historii? Její privátní server hackli nejméně 5x!!!
20160529_killary

Komentujeme pro vás:

Volby jsou už za pouhé tři dny. Už za tři dny se, doufáme, vše změní. Televize Fox zatím přinesla nové informace o Nadaci Clintonových. Zdroje z FBI mluví o jistém obvinění z korupce, praní špinavých peněz a spiknutí! V případě, že nějakým záhadným způsobem Hillary vyhraje, bude první obviněnou prezidentkou. Což je skandál v západním světě nevídaný. Bude to zároveň takové Pyrrhovo vítězství, kde pouze Donaldu Trumpovi na čas znemožní převzít nejvyšší funkci. Její rodina je na to ale zvyklá, Bill čelil impeachmentu za lhaní o Monice Lewinské. A skandály nekončí, podle nejnovějších dat z vyšetřování její server hackli nejméně pětkrát!! Což v momentě, kdy si posílala přísně tajné dokumenty, zásadně narušuje americkou bezpečnost…a ani zde se obvinění zřejmě nevyhne!!

Původní článekTelevize FOX News a její moderátor Bret Baier uveřejnili nejnovější podrobnosti od FBI, která už více než rok vyšetřuje rodinnou nadaci Clintonových, The Clinton Foundation. Z průběhu vyšetřování, které se podle slov FBI blíží ke konci právě v těchto dnech, vyplývá prakticky jednoznačně, že FBI vznese oficiální obvinění proti nadaci a jejím jednatelům, tzn. proti manželům Clintonovým. Je to velmi pravděpodobné, uvedl televizi FOX News zdroj z FBI [1]. Schyluje se tady k neuvěřitelnému skandálu. Pokud by Hillary Clinton byla opravdu zvolena prezidentkou, stala by se prvním prezidentem v historii, který bude čelit během své funkce kriminálnímu vyšetřování. A ta obvinění jsou opravdu závažná. Prvním obviněním bude korupce. Emaily a dokumenty, které FBI posbírala ze zařízení spolupracovníků Hillary, zcela jasně odhalují, že Hillary Clinton v době, kdy byla ministryní zahraničí, zneužívala svoji funkci pro získávání prostředků od dárců své nadace, ale především používala nadaci jako pračku na peníze, na úplatky. Server byl také nejméně 5x hacknutý, uvedla FBI.

Známá kauza „Pay for Play“ se vztahuje k adresáři na jejím emailovém serveru, který získali hackeři a předali Wikileaks. Jak název adresáře napovídá, jednalo se o emaily s lidmi, kteří v době jejího ministrování chtěli od ní jako od ministryně zahraničí různé služby, obvykle sjednání schůzky s prezidentem Obamou, s viceprezidentem, s generály Pentagonu kvůli nabídkám zbraní atd. Hillary těmto lidem schůzky sjednávala, ale nejprve museli přispět penězi na konto její rodinné nadace The Clinton Foundation. A to prostě není nic jiného, než korupce. Jenže k tomuto se vztahuje další obvinění, praní špinavých peněz (money laundering). Hillary Clinton měla nadaci použít k zakrývání přijímaných úplatků a skrze nadaci peníze čistila. Malou část odvedla na charitu, ale většinu použila na provoz nadace, na placení letadel a cestování po světě po přednáškách, pro sebe a manžela Billa.

Hillary bude čelit několika obviněním… jako prezidentka?

Třetí obvinění, které vyplývá z vyšetřování FBI, bude ze spiknutí. Hillary Clinton totiž organizovala celý tým svých lidí, aby zahlazoval stopy její činnosti. Rozbíjení důkazů a mobilních telefonů kladivy  je jenom špička ledovce. Emaily Johna Podesty, šéfa její volební kampaně, odhalují skutečnost, že Podesta a Hillary se domlouvali na „vysypání“ emailového serveru po provalení skandálu v roce 2015. Ihned poté Hillary a její spolupracovníci smazali ze serveru přes 330,000 emailů a bylo by jich mnohem více, kdyby FBI nepřišla s příkazem k zabavení serveru. Jenže už bylo pozdě, 330,000 emailů už bylo pryč.

FBI se však ke kopiím těchto emailů dostala v posledních dnech, kdy byly mnohé z nich nalezeny na mobilním zařízení manžela Humy Abedin, Anthony Weinera. Huma Abedin je asistentkou Hillary, je indického původu a podle amerického bulváru má Huma s Hillary lesbický vztah [2] poté, co sexuální život mezi Hillary a Billem skončil koncem 90. let po sexuálním skandálu Billa s Monikou Lewinskou. Hillary se měla reorientovat na lesbický vztah, když i předtím měla prý inklinaci více k ženám než k mužům. Z toho prý pramení její pozitivní politický vztah k LGBT komunitě v USA, k adopcím dětí homosexuály apod. Rodiče Humy jsou členy Muslimského bratrstva, a proto se její rodiče nesmí o jejím lesbickém vztahu s Hillary dozvědět.

Anthony Wiener čelí vyšetřování kvůli sexuálnímu zneužití nezletilé a policie našla v jeho mobilu emailový účet na Wienerově opět soukromém serveru se stovkami tisíc emailů Hillary Clintonové, je jich přes 500,000 a newyorská policie zabavila i notebook s dalšími materiály,  které měly být smazané ze soukromého serveru Hillary [3]. Jak se Wiener k emailům dostal, na to existuje jediná odpověď, od své manželky Humy Abedin. Ta je asistentkou Hillary už dlouhé roky a vztah mezi nimi je více než jenom pracovní. Proč by ale Huma Abedin přeposílala ostrou a utajenou korespondenci svému vypečenému manželovi?

Huma se bála o život a v emailech viděla svoji „životní“ pojistku

Důvod může být velice prostý:  Bezpečnostní pojistka před Clintonovou pro případ, že by Huma Abedin upadla v nemilost a Hillary by jí chtěla odstranit, myšleno fyzicky. Huma Abedin je velice inteligentní žena, která kvůli lesbickému vztahu s Hillary o ní ví největší podrobnosti a tajnosti. Pokud by Hillary někdy v budoucnu se rozhodla, že Huma představuje nebezpečí, že by třeba mohla začít mluvit, nechala by jí odstranit. O Hillary Clinton jdou v USA děsivé historky jejích bývalých asistentů a zaměstnanců, jak je krutá. Huma Abedin zřejmě měla strach a přeposílala tak obsah serveru Clintonové svému manželovi. Jako životní pojistku, kdyby Hillary chtěla Humu odstranit.

Huma Abedin dnes odstoupila z týmu kampaně Clintonové. Anthony Wiener se dnes přihlásil do odvykacího centra sexuálních závislostí , což je jasný signál, že jeho právník bude chtít sexuální styk s nezletilou překvalifikovat na psychické onemocnění manického charakteru sexuální obsese. U amerických soudů takové diagnózy nemají moc velkou oporu, ale je docela možné, že někdo vlivný se přimluví, protože Wiener by mohl začít mluvit. A jeho stále ještě manželka Huma se nyní stahuje mimo světla kampaně , protože právě asi upadla v nemilost Hillary. Jestli něco teď brání Hillary ve volné cestě do Bílého domu, jsou to právě emaily, které byly nalezeny u manžela Humy. A stejně jako my, tak stejně se ptá i sama Hillary, kde se tam proboha její emaily vzaly? Huma Abedin je teď už zřejmě na „hit listu“ Clintonové pro pozdější likvidaci.

Globalistická média se snaží zachránit, co se dá… jako před Brexitem!

Americká globalistická média přešla do full emergency módu a Reuters vychrlila hned uklidňující průzkum, že Hillary vede o 6 procentních bodů. Otázkou je, kdo tomu ještě dnes věří, když průzkumy v USA se rozcházejí jako hodinky od Vietnamců a LA Times nebo nově televize ABC tvrdí, že vede Trump. Vlivný americký mainstreamový list The Chicago Tribune vyzval Hillary Clinton, aby odstoupila ze závodu o Bílý dům . Právě tento list odstartoval kariéru Baracka Obamy v roce 2008 a od té doby je považován za hlásnou troubu Bílého domu. Schyluje se tady dokonce k bizarnímu scénáři, který může opravdu být brzy realitou. Hillary Clinton vyhraje volby, ale kvůli kriminálnímu stíhání může dojít ke zpochybnění voleb.

www.aeronet.cz

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!