AE News: Pravda o Trumpově nahrávce! Zveřejnil je synovec Bushe!!


  1. Homepage
  2. AE News: Pravda o Trumpově nahrávce! Zveřejnil je synovec Bushe!!
trump20grab20them20by20the20pussy

Komentujeme pro vás:

Kdo chce psa bít, hůl si najde. Na Donalda Trumpa vytáhli nahrávku z roku 2005. 11 let starou! Má to ještě vůbec nějakou relevanci? Myslíme si, že vůbec. A bez zajímavosti není ani to, kdo záznam, pořízený v autobusu cestou na show, vynesl do médií. Je to producent pořadu Access Hollywood Billy Bush, což je synovec Bushe staršího, prezidenta USA a bratranec Bushe mladšího, taktéž prezidenta USA. A ti se nikdy zvlášť netajili tím, že Trumpa v čele republikánské kandidátky nechtějí. A George Bush starší se dokonce nechal slyšet, že bude volit Clintonovou. Není těžké dát si dohromady dvě a dvě…
 
 Původní článek

Amerika řeší celý víkend jediné téma. Na veřejnost unikla 11 let stará nahrávka privátní konverzace Donalda Trumpa s Billem Bushem (ze zábavní reality show Access Hollywood). Při cestě autobusem si oba povídali o ženách a jejich zkušenostech. Během rozhovoru padala nekorektní slova, která jsou při normálním rozhovoru mezi muži poměrně obvyklá, ale jejich publikování, když člověk začne kandidovat na prezidenta,  může přinést značné problémy. Globalizované mainstreamová média neřeší v USA nic jiného. Naprosto přecházejí ostatní události, třeba poslední balík emailů z Wikileaks, které odhalují napojení Hillary Clinton skrze její nadaci The Clinton Foundation na americký bankovní sektor a Goldman Sachs. Kauza je zcela přehlušena uměle vyrobenou kauzou s Trumpem a jeho 11 let starými výroky o kozách a kundách. Když si vzpomeneme na kauzu Miloše Zemana a jeho „kundu sem, kundu tam“, začne nám docházet, že americký i český mainstream používají stejnou metodiku: výrobu pseudokauz, které mají diskreditovat vybraného politika.

Čeká nás druhá prezidentská debata dnes v noci z neděle na pondělí. V americkém St. Louis proběhne druhá debata mezi Donaldem Trumpem a Hillary Clinton. Poslední průzkumy ukazují, že tato kauza ubrala Donaldu Trumpovi jeden procentní bod, což nehraje žádnou roli, takže američtí voliči tyto řeči z autobusu berou přesně tak, jako berou Trumpa. Kontroverzní politik nemůže těmito řečmi si příliš ublížit, i když je třeba mít na paměti, že USA jsou extrémně puritánská a upjatá země, kde nevadí, když prezident zabíjí po světě nevinné civilisty z bezpilotních dronů, ale když řekne sprosté slovo se sexuálním podtextem, americká média prezidenta ugrilují. Toto pokrytectví do značné míry definuje nejen americkou společnost, ale především zahraniční politiku.

Donald Trump bude muset v dnešní televizní debatě ostře zaútočit proti Hillary Clinton a jejímu manželovi, který je podezřelý ze znásilnění. Bill Clinton si měl v minulosti několikrát vynutit sex i přes odpor ze strany dotyčných žen, ale americká média mainstreamu tyto kauzy zamlčují a úplně je negují. Hlavním tématem je pouze Trump a jeho kauzy. Pokud Donald Trump nezačne agresivně útočit proti Hillary Clinton a jejímu manželovi, bude to vnímáno jako slabost. Hillary Clinton poslední týden prakticky neměla žádné velké mítinky, posledních několik dnů byla doma, opět se prý léčí kvůli zdravotnímu stavu, takže Donald Trump musí být připraven na to, že Hillary se pokusí z Donalda Trumpa udělat násilníka, který opovrhuje ženami.

www.aeronet.cz

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!