AC24: Režisér Oliver Stone: Trump je možná blázen, ale Clintonová je mnohem horší!! Má své militantní plány!!


  1. Homepage
  2. AC24: Režisér Oliver Stone: Trump je možná blázen, ale Clintonová je mnohem horší!! Má své militantní plány!!
stone

 Komentujeme pro vás:

Obama je podle známého režiséra, který se netají svým levicovým zaměřením, bezpohlavní. Mezinárodní scéna už na něj klade mnohem menší důraz. Donaldu Trumpovi, kterého by i z tohoto důvodu rádo vidělo ve Washingtonu mnoho lidí toužících po „staré dobré Americe“, vyčetl, že často mění názory. Nám to ale nepřijde, základní rámce drží neustále a rýpat se v detailech je práce pro analytiky demokratů. Podle Stonea je ale úplně největším nebezpečím Hillary Clintonová, protože podporuje politické vměšování a bombardování v jiných zemích. „Clintonová je zastáncem politického vměšování,“ říká americký režisér,“ já bych raději viděl v Bílém domě demokratického kandidáta podporujícího mír ve světě. Ale Clintonová má v hlavě své militantní plány.“ Oliver Stone mezinárodní scénu sleduje velmi pečlivě i proto, že na příští rok chystá dokument o Putinovi. Obama se podílel na „diskvalifikaci Ruska“, a to by neměl dělat vizionářský vůdce. „Je to hloupé – urážet jinou zemi,“ dodává Stone.

Původní článek

V rozhovoru pro Le Temps americký režisér Olivera Stone charakterizoval americkou politiku – odcházejícího prezidenta a dva hlavní kandidáty v současných volbách.

Podle něj Donald Trump je nebezpečný, protože to je „blázen“ a neustále mění své plány. Barack Obama je krátkozraký, „je nepoužitelný“ na světové scéně.

Ale největší nebezpečí je Hillary Clintonová, ona podporuje politické vměšování a podporuje bombardování v jiných zemích, říká režisér.

V rozhovoru s Le Temps se americký režisér Oliver Stone podělil o své myšlenky o budoucnosti Evarda Snowdena i o nadcházejících volbách. Podle něj, Snowden udělal dobře svou práci, ale Američané věří svým úřadům a ne jeho informacím. A v tom spočívá tragédie informátora. Američané věří slovu své vlády, která je inspiruje k potřebě vzdát se některých svobod za účelem ochrany – totéž ale říkal Hitler v roce 1933. Válka proti teroru, to je skvělá záminka, aby mohla vláda dělat co chce, včetně kyberkontroly.

Podle názoru Stonea, kapitalistický systém funguje, protože odměňuje lidi za jejich apatii a nejlepší příklad je vidět v americké televizi. Novinářské vyšetřování ve Spojených státech se stalo velmi obtížné a novináři jsou ochotni se s tím vyrovnat, a lidé mají k vyhledávání informací sociální sítě. Tak, na rozdíl od francouzských zpráv o syrské krizi, která velmi jasně ukazuje brutalitu války, americké zprávy jasou namalované jako od Disneyho.

V odpovědi na otázku o tom, co se stane, když Donald Trump bude zvolen prezidentem, Oliver Stone byl překvapen: „Pro vás pro Evropany je to prostě strašidelná představa. Nemyslím si, že Trump má šanci stát se prezidentem, ale měli byste si dělat starosti se zvolením Clintonové. Hillary Clintonová urazila ruského prezidenta, přirovnávajíc jej k Hitlerovi a podpořila bombardování Libye a „Contras v Nikaragui“.

„Clintonová je zastáncem politického vměšování,“ říká americký režisér,“ já bych raději viděl v Bílém domě demokratického kandidáta podporujícího mír ve světě. Ale Clintonová má v hlavě své militantní plány. Bernie Sanders, ten nejlépe ztělesňuje tradici demokratické strany. “

Pokud jde o Obamu, pak se za něj podle Stone zvedla úroveň „hlídání“, ta je nyní ještě vyšší než za Bushe. Představují ho jako mírotvorce, ale tak tomu není, i když Hillary Clintonová je ještě horší, zdůraznil režisér. Obama se podílel na „diskvalifikaci Ruska“, a to by neměl dělat vizionářský vůdce. „Je to hloupé – urážet jinou zemi,“ řekl Stone,“ Obama je velký řečník, dobrý otec rodiny, je elegantní, je inherentní ve filozofickém odstupem.

V rozhovoru pro Le Temps americký režisér připustil, že bude dělat dokumentární film o Putinovi, ale v tuto chvíli nechce zveřejnit všechny detaily. „Jestli chcete, řeknu o tom více v příštím roce,“ slíbil Stone.

www.ac24.cz

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!