AC24: Co Trump zruší po svém zvolení? Obamovy protiústavní zákony a výnosy!!


  1. Homepage
  2. AC24: Co Trump zruší po svém zvolení? Obamovy protiústavní zákony a výnosy!!
obama-trump

Komentujeme pro vás:

Donald Trump už se pomalu připravuje na převzetí moci. Do voleb zbývá 16 dní a je logické, že je připraven. Trump hodlá v případě jeho zvolení zrušit všechny „protiústavní“ akty výkonné moci, memoranda a výnosy Baracka Obamy, kterému končí prezidentské období. Jako prezident zahájí hned první den volbu kandidáta na post zemřelého v únoru 2016 člena Nejvyššího soudu USA Antonina Scalie. Nebylo by překvapením, kdyby do této pozice navrhl Rudolpha Giulianiho, bývalého newyorského starostu, který je zároveň právník. Mají také mnoho společného a hojně se vzájemně podporují. Trump ocenil Giulianiho stop-and-frisk metodu pro policejní sbory, která snižuje kriminalitu. Také zruší miliardové příspěvky USA do projektů OSN v sféře změny klimatu a vydá tyto prostředky na překonání problémů vodní infrastruktury USA a infrastruktury ochrany přírody.

 Původní článek

Kandidát na prezidenta USA za Republikánskou stranu Donald Trump hodlá v případě jeho zvolení zrušit všechny „protiústavní“ akty výkonné moci, memoranda a výnosy Baracka Obamy, kterému končí prezidentské období, informuje Trumpův web.

V sobotu politik zveřejnil prioritní problémy, jež hodlá řešit prvních 100 dní, bude-li zvolen za prezidenta USA. Svůj program zveřejnil v sobotu ráno během 45 minutového projevu v městě Gettysburgu, stát Pensylvánie.

Trump řekl, že jako prezident zahájí hned první den volby kandidáta na post zemřelého v únoru 2016 člena Nejvyššího soudu USA Antonina Scalie.

Po smrti tohoto soudce pracuje Nejvyšší soud v menší osmičlenné sestavě a často nedospívá k potřebnému konsensu. Republikáni nejednou říkali, že se pokusí odložit posouzení nové kandidatury v senátu do vypršení termínu Obamových pravomocí, aby nemohl jmenovat do soudu „svého“ člověka.

Trump také řekl, že zruší miliardové příspěvky USA do projektů OSN v sféře změny klimatu a vydá tyto prostředky na překonání problémů vodní infrastruktury USA a infrastruktury ochrany přírody.

Politik rovněž slíbil, že v první den svého prezidentství podnikne opatření na ochranu amerických dělníků.

www.ac24.cz

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!