AC24: Americké volby jsou podvodů plné, Trump to jenom řekl nahlas


  1. Homepage
  2. AC24: Americké volby jsou podvodů plné, Trump to jenom řekl nahlas
votingagainst-a

Komentujeme pro vás:

Když Donald Trump při poslední debatě řekl, že s uznáním voleb počká až na výsledek, pokrytci se opět zhrozili. Jako už tolikrát. Trump ale jenom nahlas řekl to, co americké volby znají téměř každé klání. Kupčení hlasů, podivné přepočítávání. Vzpomeňme jen souboj Bush-Gore, kde se přepočítávály hlasy na Floridě, kde byl guvernérem Jeb Bush, ano, bratr tehdejšího prezidentského kandidáta. USA mají jeden z nejhorších systémů na registraci voličů. Doteď se to ale tak nějak přecházelo. Když proto Donald Trump zcela logicky řekne, že s uznáním výsledků počká až na průběh voleb a jejich výsledek, není to žádné pohrdání demokracií, je to jen důsledek toho, jak kampaně a volby ve Spojených státech probíhají…

 Původní článek

Třetí a poslední televizní debata obou kandidátů na úřad amerického prezidenta se odehrála v Las Vegas. Kdo zvítězil? Trump i Clintonová, záleží na tom jaká média si přečtete.

Ale média nepřátelská vůči Donaldu Trumpovi rezonují jeho odpovědí, že také nemusí uznat výsledky voleb.  Tak například, jak píše americký korespondent Marc Pitze, to co Trump řekl, bylo poněkud šokující, odmítnutí výsledků voleb by ho mělo diskvalifikovat. Píše se na blogu Schall und rauch.

Jeho kolegové presstituti ve Spojených státech a Evropě pokračují, že  je od Trumpa odporné pochybovat o volbách, je to zpochybnění demokracie  ve Spojených státech. A také Trumpa pasují již jako poraženého. Opět do očí bijící překroucení a faleš!

Chci všem připomenout, a to zejména těm, jako je Pitze, kteří mají selektivní paměť,  že sami demokraté  pochybovali o výsledku prezidentských voleb v roce 2000 a 2004. ANO … Už zapomněli, jak Al Gore prohlašoval, že on by měl vyhrát a Bush ho podvedl?

Gore měl totiž na celostátní úrovni o více než 500.000 hlasů proti proti  George W. Bushovi, ale jen proto, že jeho bratr Jeb Bush, floridský guvernér,  zfalšoval volby na Floridě, tak  zabezpečil více volebních hlasů, a tak George W. Bush vyhrál.

Média nebyla tehdy šokována z obvinění na volební podvody, a proč nyní jsou, to je pokrytecké.

Tvrzení, že v USA je demokracie a volební podvod je proto vyloučen, je zcela absurdní a směšné, jak ukázala historie, a také sami demokraté když opakovaně výsledky kritizovali.

Současný americký ministr zahraničí John Kerry obvinil  George W. Bushe z ukradených voleb v roce 2004. Článek o Johnu Kerrym, který to odhalil,  byl publikován v nedělním „The New Yorker“, 11 let poté, co prohrál volby s George W. Bushem.  Kerry si stále myslí, že byl okraden volebním podvodem o vítězství.

Faktem je, že volební podvod je standard ve Spojených státech. Další příklad?

Tým Hillary Clintonové masivně  podváděl George Sanderse ve vnitrostranickém boji o kandidaturu, většina členů Demokratické strany byla pro Sanderse. Hillary se stala kandidátem demokratů  jen skupováním hlasů a volebními podvody. To samé lze očekávat ve volbách 8. listopadu.

Jak jde udělat podvod? Buď  prostřednictvím manipulace hlasovacích strojů,  nahrazením hlasovacích lístků voličů, kteří se nezúčastní voleb,  voliči kteří jsou již mrtví, přestěhovaní, nebo nejsou oprávněni volit… USA má nejhorší systém registrace, až je to  neuvěřitelné.

Co je na tom šokujícího, když Trump řekne: „Počkám a uvidím, jaký je výsledek.“ Jak to měl říci jinak? Přijímám výsledky a nebudu mít žádné otázky? Takže to zkusil a tím varoval před možnými podvody.

www.ac24.cz

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!