2

Youtube: Přes nadaci Clintovových šly miliony dolarů od diktátorů!!! Korupce na nejvyšších místech!

Komentujeme pro vás: Není to jen boj o prezidentský úřad, jde o holé přežití na svobodě. Clintonovi totiž za svoje rozhodnutí dostávali miliony dolarů od lidí, kterým to pomohlo. Kriminálníků, utlačovatelů, diktátorů. Ať už jde o prodej uranu do Ruska nebo švýcarskou banku UBS, která po intervenci Hillary nemusela vydat na 40 tisíc záznamů o účtech.

s065083308

Politico: Evropští politici touží po výhře Donalda Trumpa

Komentujeme pro vás: Spousta evropských politiků po výhře Donalda Trumpa touží. Kvůli politické korektnosti potají. A jejich důvody? Čistě racionální. Třeba konec paktu o volném obchodu, který vnímají jako amerického trojského koně. Trump to podpoří, chce zase chránit americké zaměstnance.

apandrew-harnik

Fox News: Trump calls for confronting ‚cancer from within‘ amid terror attacks

Komentujeme pro vás: Donald Trump má jasnou odpověď na víkendové útoky v New Yorku a New Jersey. Vlastně to opakuje neustále – tyto lidi je potřeba zastavit. Zastavit už jejich příchod do země. Chce proti nim přitvrdit. Americká policie o nich ví, nemůže ale téměř nic dělat, nechce být obviněna z tzv. profilování. Přitom se vrací i lidé, kteří bojovali za ISIS. Trump je nazývá…