8

Donald Trump o pondělním zásadním duelu: Budu jedním z vás!

Komentujeme pro vás: Zatímco Hillary celý víkend naslouchá týmu psychologů a poradců, kteří ji učí co a jak říkat, já se obracím na vás, lidi, kteří mě dostali tam, kde jsem! Žádám vás o účast v předdebatním průzkumu, abyste mi pomohli připravit se na největší noc naší kampaně!

trump-is-a-superhero

Greentech Media: Trumpův AKČNÍ plán: během prvních 100 dní obnovím pracovní místa zaniklá kvůli Obamovi

Komentujeme pro vás: Zachráním pracovní místa horníkům! Zachráním uhelný průmysl! Globální oteplování si vymyslela Čína, aby naše firmy nebyly konkurenceschopné!! Plníme totiž emise, snižujeme je a musíme omezovat komíny, omezovat motory. Čína na ekologii kašle a proto může vyvážet za tak nízké ceny. Tím nám ničí pracovní místa!

hillary-clinton-funny

VIDEO: Odmítá testy mozku! Hillary hrozí Alzheimer a DEMENCE!

Komentujeme pro vás: Video s projevem Clintonové jasně ukazuje, že její oči se pohybují každé jiným směrem. Od jejího kolapsu 11. září to ještě není ani 14 dní a tato nahrávka podporuje spekulace o jejím zdravotním stavu. Přitom platí, že Američané chtějí mít v čele silného lídra…

7

VIDEO: Zachráním vám zbraně!! ISIS chce na Západ, uvědomuje si Trump

Komentujeme pro vás: Obama z násilí viní zbraně, Hillary chce upravit druhý dodatek?! A potom, potom budou teroristi běhat po naší zemi, smát se během střelby, fotit se během střelby na Facebook, telefonovat, zatímco zabíjejí lidi? NE! ISIS tvrdě maká, aby se dostal na západ. Zachráním vám právo nosit zbraně, vzkazuje Trump.